Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt már valakinek ilyen a...

Volt már valakinek ilyen a cicájával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap tuti megyek állatorvoshoz vele. Nem hirtelen sérülésről van szó. Csak ma reggel simogattam a cicám, és a hátán a gerince mellett egy dudort vettem észre. Nem tudom fáj e neki mert ő alapból nem szereti ha a fenekénél simogattuk korábban sem. Nyugtassatok meg hogy a hátán nem lehet daganat? :( Volt már valakinek ilyen? Ráadásul szobacica életében nem volt kint, nem lehet sérülés, nem esett le sehonnan. Lehet beütötte csak valamibe és ugyanúgy elmúlik mint az embernek a púp a fejéről?

2013. júl. 15. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, volt! A szőrtüszőinél6ezek miatt gyulladt be neki valami egy kis gócban, sőt később ki is kaparta és mi is vittük dokihoz. Meg kentük neki gyulladásgátlóval.

De előfordult, hogy a saját koszos körmével kaparta meg magát és ettől gyulladt be a bőre alatt egy pontban, mert felsértette, és bejutott egy csomó kórokozó a bőre alá!

Jobbulást a macseknak!

2013. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, nem is egyszer, de egyikből sem lett semmi komolyabb baja, rendszerint elmúltak maguktól, nem tudom, mik lehettek azok.
2013. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is igy kezdődött, egy duccvolt a gerincén, simogatáskor vettük észre csak, neki egy zsírmirigye gyulladt be, később elkezdtett befeketedni, de a doki hamar kiműtötte bár azt mondta hogy nem muszály.
2013. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!