Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első macska, olyan 2 hónap...

Első macska, olyan 2 hónap körüli, az normális, ha nem iszik vízet?

Figyelt kérdés
Pár napja van egy 2 hónapos fekete rövid szőrű nőstény macskám. Először tejet kapott, csak később mondták nekem, hogy ne adjak neki bolti tejet, mert attól hasmenése lesz, de boldogan issza és nem vettem észre, hogy menne a hasa.A vízet nem issza. Ez normális?

2013. júl. 15. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális lehet nekem volt olyan cicám aki nem nagyon itta kezdetekben. Két hete van egy 9 hetes cicám. Ő nagyon szereti a vizet (is)
2013. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze,a macskák már csak ilyenek

nekem a felnőtt cicáim is alig isszák a vizet,inkább tejet kunyerálnak,ha meg nem azt kapnak alig nyúlnak hozzá,finom próbálom őket vízre szoktatni,de nem tetszik nekik a dolog

2013. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 norzsu ***** válasza:
Sok macska nedves tápokból nyeri a vízszükségletét. A nedves konzervek, alultasakosak kb 80%-a víz. Ha csak ilyenekkel eteted lehet azért nem iszik, mert ezekből nyeri ki a neki szükséges vízmennyiséget. A vízfogyasztás nagyon fontos, ha szárazat tápot is eszik.
2013. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet külön macska tejet is kapni.
2013. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Még az lenne a kérdésem, hogy milyen húst ehetnek és milyet nem?
2013. júl. 15. 13:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg az normális, ha bogarakat eszik? xD
2013. júl. 15. 13:32
 7/7 anonim válasza:
Nekem se ivott sokáig aztán elkezdett...
2013. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!