Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan csepegtessek a fülébe?

Hogyan csepegtessek a fülébe?

Figyelt kérdés
A cicámnak fülgyulladása van. Látta állatoros, kapott antibiotikumot, és írt fel neki fülcseppet. Naponta 3x kéne csöpögtetnem 3 cseppet. Viszont a macsek egy 8 kilós oroszlán. Még a szállítódobozba sem tudtam beletessékelni. A füléhez meg egyátalán nem nyúlhatok! Egyserűen nem tudom lebirkózni. Egyébként egy nagyon aranyos cica, de olyat egyszerűen nem lehet csinálni vele, amit ő nem akar. Bivalyerős. Egyszerűen képtelen vagyok neki csepegtetni, pedig nagyon fontos lenne, mert már az egyensúlyérzéke is romlik! Van valami ötletetek, módszeretek, hogy hogyan tudnék neki cseppenteni?
2009. okt. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát erővel nemigen megy, abból patakvér lesz. Nagy türelem kell, el kell terelni a figyelmét. Fejbevágni valamivel nem jó!
2009. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A figyelmét sem tudom elterelni. Amin elkezdek közelíteni a füle felé, azonnal észreveszi, és ellenáll...

Fejbe meg nyilván nem vágom. :)

2009. okt. 19. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Csavard bele a macskát egy törölközőbe, hogy csak a feje látszon ki. Ez kétemberes feladat, az egyik fogja a cicát a törölközőbe csavarva, a másik pedig gyorsan cseppent a fülébe. Szerintem máshogy nemigen lehet lefogni, csak így!
2009. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfogod a nyakánál fogva (a bőrét) és a másik kezeddel pedig a fülét. Valaki pedig cseppent. Ha ennyire nem tűri akkor bizony két emberes a feladat.
2009. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyedül lakom, és nincs senki, aki segítene. Pláne nem 4 óránként...

Azóta 2x sikerült lesből lebirkóznom, de ennél sokkal többször kéne, és nem mindig jön össze. :(

2009. okt. 20. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!