Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő telik el az első...

Mennyi idő telik el az első és utolsó cica születése között?

Figyelt kérdés
Ma megfialt a macskám. Az első kiscica olyan 3 óra fele érkezett. Aztán 20 percre rá jött a második. Majd ismét 20 percre rá jött a harmadik. Ez olyan fél öt fele volt. Azóta semmi. Megsimogattam az anya állatot, és úgy érzem, hogy a pocakjában van még egy. Meddig várjak vele? Mennyi idő után kell szólni állatorvosnak?

2013. júl. 15. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Megszületett a negyedik kiscica is... de még mindig úgy érzem mintha lenne benne még egy... de ez már koránt sem annyira biztos mint az előző. A méhlepényt ki lehet tapintani? Vagy az olyan lágy, és nem olyan mintha, csont lenne benne??, mert úgy érzem, hogy még van benne valami kemény... segítsetek
2013. júl. 15. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
változó, valakinek órákig vajúdik a mama, nálunk például egy óra alatt sikeresen világra hozta a 7 kiscicát. De a szomszédunk meg 3 órát ácsorgot a mama cicával mire megszülte az 5 kiscicát.
2013. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem... köszönöm... már minden rendben van... Öt gyönyörű kiscica született meg kb 4 óra alatt... Ez volt az első fialása a kis drágámnak...:D
2013. júl. 16. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az anyacica tavaly augusztus 15én világra hozott 3 kiscicát mind a 3 cica közt 15 perc volt. 16án reggel elmentem dolgozni és kaptam egy hivást a gyerekemtől hogy talált még 1 kiscicát az anyacica mellett
2023. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!