Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitási mütét után...

Ivartalanitási mütét után közvetlenül együtt lehet a 2 macskám?

Figyelt kérdés
van egy felnött perzsám meg egy kölyök házicicám,s a kicsit majd ha a kora engedi nemsokára ivartalanittatni szeretném.mind2en lányok.a mütét után zárjam öket külön?vasgy ha látja a nagy h "beteg" a cica az elsö napokban nem piszkálj?csak ugye nehogy bántsa akár játékbol s baj legyen.
2008. jún. 25. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha´t hamar talpra áll. de a hormonoknak pár hét kell míg csitulnak így ha azért kell ivartalanítani mert bántják egymást akkor várnod kell. ha nem max egy napra kell elcsuknod.
2008. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mütét után közvetlenül amig tántorog,bódult addig tartsd külön, de ha már látod rajta, hogy magához tért semmi gond nem lesz./Nekem azt tanácsolta a doki/4 cicám van lakásban tartott,de annyira kiváncsiak voltak, hogy mi történt vele, hogy oda engedtem a többit ivartalanitás után közvetlenül, még aludt a cicám a többi aggódva körbe álta azután mellé feküdtek amig föl nem ébredt és ez igy ment mind a 4 ivartalanitása után. /igaz, hogy a lány cica kicsit fujt mert nem tudta, hogy mi történt a másikkal miért tántorog, de azután nem volt semmi gond.Szerintem mi emberek ezt rosszabbul viseljük Ők öszönösen tudják mi a teendő, tehát fel a fejjel nem lesz semmi gond.
2008. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!