Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora időközönként vécézik...

Mekkora időközönként vécézik a macska? És meddig tudja visszatartani?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 21:19
 1/6 anonim válasza:
napi négyszer megy el. annyira nem tartom szàmon. visszatartani addig kb, mint Te magad...
2013. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám múltkor beteg volt, 1 hétig nem tudott lábra állni sem. Pisi, kaki úgy volt, hogy betettem az alomba és fogtam, amíg elvégzik a dolgát. Ha vécéznie kellett jelzett nekem (próbált lábra állni, sajnos sikertelenül és nyávogott, na akkor tudtam hogy vinni kell az alomba) de egyébként visszatartotta amíg csak tudta. Kb. 1,5 naponta jelzett nekem. És 1x sem kakilt vagy pisilt be. Szóval sokáig bírják.
2013. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cicák általában 1-2 naponta végzik a nagydolgukat, de ez attól is függ, hogy mit esznek. Az enyém általában naponta 2-szer pisil, de ez nagyrészt attól függ, hogy mennyit iszik.
2013. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És tegyük fel ,hogy elmegyek 6-7 órára valahova és nincs a lakásban alom. Akkor sem fog bepiszkitani?
2013. júl. 16. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szobatiszta akkor szerintem nem. Bár ez korfüggő is lehet, a kicsi cicák hajlamosabbak arra hogy bepisiljanak, ők nem tudják sokáig tartani. De valamit igazán rakhatnál neki, legalább homokot, fűrészport vagy földet ha otthon hagyod.
2013. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet elvégzi az üres almos dobozba, ha nagyon kell neki. Vagy tegyél bele kis darabokra vágott papírt, valahol azt olvastam ez is jó.
2013. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!