Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenható cicatartók, leendő...

Mindenható cicatartók, leendő társatok kérdezi meg tőletek a nagy Macskalomkérdést. Kérlek szépen, bölcs szavaitokból hadd tanuljak. Mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Elnézést a fenti szövegért nem tudom mi ütött belém :DD

A lényeg: tudom, hogy minden cicának és gazdiának más jön be, viszont biztos van olyan ami a "max" vagy a "legszupibb".

Az ár NEM számít. Macska WC. Premiere excellent vagy szilikonos. Mindkettőről sokat hallottam. De lehet, hogy valakinek van egy titkos aduásza :) Köszi szépen előre is mindenkinek. Hosszú epilógusokra is nyitott vagyok :)



2013. júl. 16. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden állatomnak a fapellet vált be a legjobban. Van egy nyuszim és 3 cicám :)

A bricostore-ban vagy a praktikerben szoktu venni a tüzelésre szánt fapelletet, a 15 kg 1200 ft körül van és elég 1,5 hónapra.

Nagyon fontos, hogy teljesen natúr legyen, semmivel se legyen átitatva!

2013. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én kiscicámnak a Premiere vált be a legjobban. Nem hordja szét, jól csomósodik, jó illata is van. De első cicám, és a Fressnapf-ban azt mondták, hogy ami beválik,azon ne változtassunk, úgyhogy csak erről tudok véleményt mondani. Remélem, azért hasznos volt. Jó cicázást! :)
2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:
Én végigcsináltam 3 fázist: először a sima bentonit alom, amit 3 naponta cserélni kellett. Majd a csomósodó-ez nekem nem jött annyira be,macerásnak tartottam, szétestek a csomók (igaz,azóta is volt fejlődés). Közben felfedeztem kb 7 évvel ezelőtt a szilikonost. Többet is próbáltam, most már 3-4 éve a kingstar almot használom. Nagyon bevált, szagot jól elnyeli, macskák "szeretik", sokáig kitart. Az egyetlen negatívum, hogy a darabokat kihordják, mancsra ragad-akkor lerázzák,így csikorog a láb alatt,naponta többször kell söpörni az alomtálca környékén.. Nekem így is inkább megéri, mert 3-4 hétig nem kell cserélni,csak kakit kivenni.
2013. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 blackcats ***** válasza:
Premiere excellent ezt használom kis koruk óta. Amíg csak szokták az almot addig kölyök cicának való premiere-t kaptak, mert ha meg nyalták (és megnyalják) nem csomósodik össze a gyomrukba (ami nem hátrány). Szerintem nagyon jó márka, jó a szagelszívója, nem tapad le az alomtálka aljára, nagyon jól csomósodik. Évszakonként szokott lenni limitált kiadása és az akár 800ft-tal is olcsóbb lehet, ami nem hátrány :-)
2013. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy pont a Premiere Excellent-nek: szuperül csomósodik, ezáltal könnyű tisztítani és így viszonylag sokáig elég, jó az illata, jól elnyomja a szagokat, a cicák is szeretik. Mondjuk nem olcsó, de nem hiszem hogy van jobb ettől.

Nekem a szilikonos alom undi volt, nem tudtam feldolgozni, hogy ott "rohad" benne a pisi, elég büdös is volt egyébként.

2013. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!