Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá a cicámat,...

D0rzsi kérdése:

Hogy vegyem rá a cicámat, hogy ne a szekrényembe akarjon elleni?

Figyelt kérdés
Eddig csak ivartalan cicám volt. Most örökbe fogadtam egy ivaros cicalányt és sztem vemhesen kaptam meg a lánykát. Szép gömbölyű a pocija, egyébként nádszál vékony, rozsaszin a cicije, stb. Olvasom a kommenteket, tuti azért túrja fel a szekrényem, mert oda készül babázni. Gondolom a fiuk miatt (van mellette 2 ivartalan fiú cica) és mielőtt kapnám az okos ötleteket, hogy mikor, hogy ivartalanítsam a lányt, szándékomban áll, de nem ölöm meg a piciket! Nem erről szól a kérdésem, ezektől mindenkit kérek, kíméljetek. ) Szóval semmi tapasztalatom, hogy vegyem rá az abszolút szoba cicát, hogy ne a szekrénybe, polc háta mögé, fürdőbe a polcra és egyéb leleményes helyre készüljön elleni.

2013. júl. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a macska elbújik, így védve a kölykeit, és magát.

A szekrény ajtót csukd be, oda ne menjen, gond megoldva.

2013. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bélelj ki neki egy dobozt, és mutasd meg neki párszor. de tedd védett helyre, ahol nem zavarják. bár akkor se biztos, hogy nem a szekrénybe akar menni, a mienk is oda készült mindig, 8beépített szekrény, a szennyes, meg a kerti munkához való ruhák voltak benne, jó sötét volt). volt direkt cicáknak egy doboz a kertben, a lépcső alatt, kazánház mellett, teljesen rejtett helyen, előtte rózsabokor, senki nem fért oda, igen ritkán szültek bele a cicáink, bár néha megesett. de próbálkozz a dobozzal.
2013. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!