Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macsek, barátságos,...

Benti macsek, barátságos, viszonylag olcsó, plüss szerű szőrrel (? )

Figyelt kérdés
Üdv , szeretnék egy Benti macsekot , ami: barátságos, viszonylag olcsó és plüss szerű szőrrel rendelkezik. Milyem fajták lennének jók ? Mit ajnálanátok? Előre is köszi a válaszokat :)

2013. júl. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Plüss cica,egyszeri költség és olcsón is találsz,ha megunod nincs gond vele.


Havonta egy cica normális ellátása 10000 forint legalább.+ a használati tárgyak beszerzése is van legalább 20-30 ezer forint alsó hangon.Gondold végig a kiadás oldalát és a felelősséget,mert egy élőlény nem játék.

2013. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
37%

A benti cica nagy költséggel jár, plusz még a fajtacica ára is alsóhangon 100.000 ft!


Ha már itt így kezded hogy viszonylag olcsó, akkor szerintem ne tarts cicát!

2013. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örökbe kéne fogadnod egy cicát menhelyről. Ott is van sok féle, szebbnél szebbek, puha bundával, hosszúszőrű is akad, mindenféle. Viszont ennek a tartása is pénzbe kerül. Évente oltatni, ha beteg orvoshoz vinni, etetni. Ha fajtatisztát akarsz az nem lesz olcsó semmiképp.
2013. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érkezett válassz.... Légyszi valaki válaszolna?
2013. júl. 24. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
azért nincs válasz,mert ilyen macska nincs :)
2013. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A viszonylag olcsót nem nézem, de szerintem a ragdoll lenne olyan amilyet te szeretnél, Nekem minden vágyam.
2013. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!