Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen dologgal kössem le...

Milyen dologgal kössem le cicámat?

Figyelt kérdés
Nincs valami sok időm játszani a cicámmal ezért esténként nem hagy aludni. Gondoltam venni neki egy szép nagy macskabútort(kaparófa ,kuckó ,bojtok ,teraszok stb)Csak hát az ilyesmi méreg drága. Milyen macskabútort/játékot tudnák otthon is összebarkácsolni???

2013. júl. 18. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nehéz. pár deszka csavar meg egy darab régi szönyeg. kedvet kaptam hozzá megyek csinálok egyet a cicáknak :)
2013. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálhatsz neki kuckót, felakaszthatsz neki egy labdát vagy valamit. azzal is el tud játszani. egy vastagabb pvc csőre ragaszthatsz szőnyeget...
2013. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegyél Neki macskamentás játékokat, vagy tegyél macskamentát egy zokniba, kösd össze, meglátod el lesz Vele egy darabig.
2013. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 miau99 ***** válasza:
Mi madzagból csináltunk egy pompon szerűt, felakasztottuk, kicsit megmozgattuk, és a cica órákig játszott vele egyedül, utána hulla fáradtan lerogyott aludni. :)
2013. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én cicám órákat el tud játszani egy radírral. Fontos, hogy puha és nem lenyelhető legyen :)
2014. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!