Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy képesek valakik igy...

Hogy képesek valakik igy bánni a cicájukkal? Lent.

Figyelt kérdés

Nem értem. Egy rokonomnak 20 macskája van és fittyet sem hány rájuk. Az egyik sántit ,másiknak nincs szeme stb. Miért nem ivartalanitatják az emberek a macsekokat???

Nekem van 1 perzsa macskám és az mindent meg kap ami kell neki:Kaparófa , minőségi tápok ,alom stb. Ő szerinte ez elkényeztetés és a macska csak egy állat. Az ő macskái csonton élnek és szerinte aki a szobában tartja a macskát az egyenesen nem normális. És a kiscicákat is rendszeresen kivégzi. Nagyon durva és cseppet sem humánus módon: FIGYELEM! A LENTI SZÖVEGET KIZÁRÓLAG ERŐS IDEGZETŰEKNEK AJÁNLOM!!!!



Megfog egy festékes dobozt. Megtölti vízzel. Beledobálja a kiscicákat ,majd egy újságpapirral lenyomja őket. Becsukja a dobozt és mennek a kukába. Ha meg nincs festékes doboz akkor a PÖCEGÖDÖRBE dobálja őket.


Elnézést ha valakit felzaklattam.



2013. júl. 19. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni állatkínzásért, ez ugyanis annak számít és ma már büntethető.
2013. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan... te is tudod, hogy az ilyen ember nem normális és szívtelen. Nem kell megerősítést várnod tőlünk-> jól érzed, hogy ez nincs rendjén! :-(
2013. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kedves rokont fel kell jelenteni. Ilyet nem lehet csinálni!
2013. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha tényleg macskabarát lennél, nem hagynád annyiban


[link]

2013. júl. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!