Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kis macskákból hogyan lehet...

A kis macskákból hogyan lehet kiírtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a kis macskákból kiírtani a bolhákat? Mivel még nyakörvet nem viselhetnek...
2008. jún. 26. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nyomogasd belőle a bolhákat és a petéket. Meg vegyél szárasz sampont. és bolha nyakörvet. A fürdetés kis macskánál nem hiszem, hogy jóttene.
2008. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Elviszed állatorvoshoz, ő ad rá gyógyszert, leginkább Frontline-t. Csak rá kell cseppenteni, azzal megoldódik.
2008. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedek a bolhákkal a nnagymacskáknak bolhanyakörv van de nem használ most áttértem olyan bolhaírtó csepetetőre.A kismacskáknál már problémás.Az állatgyógyszertáros nem ajánlotta a kismacskáknak a frontline cseppentőt.Szóval most csak annyit tudok csinálni hogy fürdetem őket.
2008. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni csak természetes anygaokat tartalmazó, bőrbarát csepegtetőt is. ne állatgyógyszertárban, hanem cicaeledel boltban keresd:)
2008. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsik? Nekem a 2 hetes kiscicáim bolhásak, a helyüket beszórtam borhairtó porral, azóta nincsenek bolhák rajtuk.
2008. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
napalm
2008. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha vannak már 6 hetesek, akkor rájuk teheted a Stronghold spot-ont, ami nemcsak a bolhák kifejlett alakját, de a petét és a lárvát is elpusztítja, valamint féreghajtó hatása is van. Ha ennél kisebbek, akkor tényleg csak a bolhaírtó por marad.
2008. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mindenképp Frontline spray.
2008. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megfürdetheted a kismacskát,mindegy milyen kicsi,láttam az animal planeten is fürdettek kiscicákat,semmi bajuk nem lett,hemzsegtek a bolhák bennük,aztán tettek rá bolhairtó nyakörvet,minjárt jobbam érezték magukat,de kérhetsz a dokitól is vami gyógyszert rá,mert vaszélyes ha túl sok bolhája van,mert súlyos vérszegénnyé válhat,ami el is viheti.

Mindenképpen fürdesd meg az jót tesz neki, ártani sem árt.

Sok sikert!

2008. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A Frontline spray már 2 napos kórtól használható.Ha elmúlt 8 hetes a cica sok féle csepp létezik bolhák ellen.Advantage csak bolhára jó aztán frontline ami a bolha mellett kullancsra is védi.A por semmi képen nem jó szer.Ott marad a cica bőrén és kiszárítja így azután azért fog vakarózni.A nyakörvekpedig általában 4 hónapos kórtól használhatók.
2008. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!