Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól teszem vagy nem?

Jól teszem vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves Perzsa lány macskám. Juniusban 4 kiscicának adott életet a garázsban. És mivel ő egyébként benti cica nagyon megviseli ,hogy a kicsik miatt kizárólag kinn van. (szoptat) Esténkét kaparja a bejárati ajtót és nyávog nagyon. Megszakad a szivem érte. Ugy nyávog az ajtóban. Beengedjem még szoptat?Együdülmaradhatnak a kicsik???

2013. júl. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?Mért lettek kölykei?Mért van a szobamacska a garázsba?Mért nem a házban neveli a kölykeit?
2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég ,hosszú történet...

Tehát én akartam tőle Perzsa kiscicákat. Pároztattam egy másik perzsával és egy reggel nem találtam bent a cicust a házban.(pedig ott volt a doboza)Körülnéztem és láttam ,hogy nyitva van a teraszajtó.(A macskám ki tudja nyitni az ajtókat)Az udvaron is szétnéztem és megtaláltam őt és a kiscicákat a garázsban egy régi szekrényben.

2013. júl. 19. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kényelmetlenül érzi magát a garázsban (nem csoda, nem szokott hozzá, nem is érezheti biztonságosnak a kölykök számára), szerintem biztosíts a lakásban valami ideális vackot az alomnak, hagyd nyitva az ajtót, hagyd, hogy behordja a kölykeit - szerencsés esetben a neki készített vacokba fogja.

Ha viszont nem akarja beköltöztetni őket, akkor egy időre kinti-benti legyen, a lakásból ne zárd ki szerencsétlent.

2013. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok ,köszi a válaszokat!
2013. júl. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!