Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik kiscicám nem használ...

Az egyik kiscicám nem használ almot, miért?

Figyelt kérdés
Kaptunk 2 lány kiscicát, és amikor mielőtt hozzánk kerültek, már használtak almot, és nálunk az első pár napban is, de tegnapelőtt óta az egyik fogja magát, és az alom 2 méteres körzetében random petézik le... Valami szilikátos almunk van, ki is szedegetem belőle a kakit, meg minden, de az egyik cica csak nem szarik bele. :/

2013. júl. 20. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Mert buta.
2013. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xDD :D köszi... :D
2013. júl. 21. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor látod, hogy kell neki, tedd be az alomba. Nem buta, egyszerűen csak még kicsi és tapasztalatlan.
2013. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Próbálj meg minden amit csak lehet, mert én pont ugyan ezzel küzdök, csak már 3 éves a macskám, mert kicsinek mindig, csak feltakarítottam utána, mondván, majd megtanulja a testvérétől, de nem így lett, ezért mindig a garázsba aludt, de ott nem volt senki aki rászóljon, hogy nem szabad mellé csinálni, így ez berögzült neki, hogy ha mellé megy akkor úgy is összeszedik utána.

Ha nem sajnáljátok, rá az alvásból elvett időt, akkor legyél fent éjszaka, amikor a macska is fent van , ha látod, hogy "arra" készül akkor tedd bele egyből az alomba. Vagy van kutyapelenka és helyhez szoktató csepp, azt terítsd le oda ahová szokta végezni, és csepegtessél egy kicsit rá, és az alomba is.

Még egy jó tanács, minnél előbb kell ki ivartalanítani őket, mert ha elkezdenek jelölni, akkor soha nem fogod vagy csak ha nagy mázlid van akkor tudod leszoktatni róla (tapasztalat.

És tényleg az utolsó sok macska valamiért fél a zárt alomtálcától, ha ilyened van akkor próbáld meg levenni a tetejét.

Ha látod, hogy bele ment a macska, akkor adjál neki jutalom falatkát, akkor tudja hogy jót csinált.


Kicsit hosszú lett, de remélem tudtam vele segíteni, valamit. :)

2013. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2013. júl. 22. 14:27
 6/6 anonim válasza:
100%
etetés után mikor látod hogy elhelyezkedik ahhoz hogy vécézhessen rakd gyorsan a cicaalomba.
2013. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!