Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a macskammal? Elvetelt...

Mi van a macskammal? Elvetelt v mi?

Figyelt kérdés
a valamiéböl pár napja ilyen pirosas rózsaszín puding állagú izé jön. májusba 1 evesen szült öt kisficat meghalt.mind utana par nap mulva felcsinalta egy kani..

2013. júl. 21. 00:24
1 2 3
 11/29 sippara ***** válasza:
Tehát most te ott helyben tervezed megölni azzal, hogy a szó szoros értelmében végignézed, ahogy akár kínok között meghal? Ez lenne az állatmentés? Tiszteljünk ezért, veregessük meg a vállad, simogassuk meg a fejed, vagy mit vársz?
2013. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
õ csak idejott a hazunkhoz es etetem es ha nincs penz CSAK egy vizsgalat 5000 meg anyukámék amugy se engednek meg h elvigyem mert arra is alig van penz h a számlákat fizessük
2013. júl. 23. 22:32
 13/29 anonim ***** válasza:
És megkérdeztél már akár egy menhelyet, állatmentő egyesületet is, hogy tudnak-e segíteni? Nem, még mindig itt gép elől próbálod megmenteni. (Már ha.) Én lemondanék a kajáról, cigiről, akármiről, és kifizetném azt az 5 ezret. Így is tettem annak idején, mikor vittem ivartalanítani meg oltásra az enyémet! Kérj kölcsön és ezresenként visszaadod! Ne légy már ilyen totoja, ha meg akarod, meg is tudod oldani, ennyi! Képzeld már magad annak a szerencsétlennek a helyébe! Téged is ellátnak a ku**a kórházban mások pénzén!
2013. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

én 14 éves létemre hogy a fenébe tudnám megmenteni? mennyi egy ivartalanítás egy 1 éves lánymacskának? ha én felnövök tuti hogy lesz macskám és vinni fogom orvoshoz mindig akkor is ha alig lesz rá pénzem de még gyerek vagyok nem tudok mit csinálni. Ha lenne valaki aki elvinné és hordaná orvoshoz neki adnám mert a macskának is így lenne a legjobb de nem tudom.


Ha én most elvinném orvoshoz vizsgálattal gyógyszerel együtt kb. mennyibe kerülne ez?

2013. júl. 24. 11:39
 15/29 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, mi baja, milyen kezelés kell neki.

Keress valakit, aki befogadja, mert az nem állapot, hogy te túl fiatal vagy hogy intézkedj, a szüleidre meg nem számíthatsz ebben. A cica meg elveszik ebben az egész történetben.

2013. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

ÁÁ de azt a macskámat meg bezzeg elbírták lopni akinek meg mindent megtudtunk adni..

Mert ez úgy volt hogy született 3 kóbor kiscica egy csomó mindenki elakarta vinni hozták a ketrecet mindent én meg egyet akartam megtartani úgy hogy bent a lakásban de végül senkinek sem kellett egyik sem ezért valahogy fogalmam sincs hogy, hogy de idejött a mi házunkhoz mind 3 macska én meg sajnáltam őket és etettem. Egyiket felhordtam a lakásba amelyiket amúgy is meg akartam tartani ő pedig egészséges volt minden meg volt neki adva de ellopták.. Így maradt rám a másik 2 akiket még etetek.De nekem nincs még csak sebpénzem sem senkire se számíthatok. Ha lenne zsebpénzem az egészet rákölteném hogy meggyógyuljon..

2013. júl. 24. 12:12
 17/29 A kérdező kommentje:
ja és 5. válaszoló : nem NEM AKAROK rákölteni hanem NEM TUDOK MIT rákölteni ha lenne egy kis zsebpénzem mindet rákölteném.
2013. júl. 24. 12:14
 18/29 A kérdező kommentje:
most már egy kicsit jobban van csak csipás szegénykém holnap kamillázom megevett egy doboz konzervet meg evett halat ivott tejet.. olyan mintha gyógyulni meg adtam neki egy féreghajtót a biztonság kedvéért nehogy gilisztás legyen. azt szerettem volna kérdezni hogy amit mi használunk fülcseppet meg szem cseppett abból cseppenthetek a macskának is?
2013. júl. 24. 22:10
 19/29 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld!!

Nem hiába árulnak külön macskáknak valót.

2013. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
nyilván nem fogom letesztelni rajta :) és mennyi egy macskának való kb? mármint szemcsepp mert csipás
2013. júl. 25. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!