Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elhoztunk egy cicát, és tud...

Elhoztunk egy cicát, és tud enni, inni, wc-zni, mégis nyávog. Eddig az udvaron volt, és most lakásban van. Mennyi idő míg megszokja a lakást? Meddig fog folyamatosan nyávogni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 21. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez tőle függ. Nekem egyik cicám sem csinálta ezt. Gondolom neki nagyon hiányzik az, amit otthagyott. Idővel biztos meg fog szűnni ez nála, addig is kitartás és legyetek vele türelmesek, neki sem lehet könnyű.
2013. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
türelmesek vagyunk,csak az a baj hogy most még néha odabújik hozzám,néha meg meg sem tudom simogatni :/ amúgy a függönyt már megszokta :D
2013. júl. 21. 09:24
 3/10 Valletta ***** válasza:
Egy pár nap kell neki, mire titeket, az új környezetét, illetve azt is megszokja, hogy nem lehet ki.
2013. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ,remélem hogy azért gyorsan megszokja,mert anya azt mondta hogy tovább adjuk ha minden nap ezt kell hallgatnia :((
2013. júl. 21. 13:58
 5/10 anonim válasza:
Van legalább 8 hetes? Ha nincs, túl korán hoztátok el, ez is lehet a baja.
2013. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppen ezért írtam a türelmet. Anyud ne csinálja ezt szegénnyel, hogy ide-oda "dobálja", akkor még rosszabb lesz neki. Pár nap, aztán egyre jobb lesz. Majd megszeretitek és ő is titeket. Ne engedd el könnyen...
2013. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen,most 12 hetes és tudom hogy az csak még rosszabb szegénynek ha mi is tovább adjuk,de anya nem tűri az egész napos nyávogást :(((
2013. júl. 22. 07:05
 8/10 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok meg a jutalom falatos módszert meg játszatok távolról velede lassan szoktassátok magatokhoz mert nagyon érzékenyek.
2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ember beszé, a macsak nyávog, valamelyik kevesebbet vmelyik többet.amúgy meg ha még kismacska,olyan mint egy gyerek. a gyerek is sokat üvölt, majd később kevesebbet.
2013. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megvan a megoldás félig-meddig :) ha nagyon sokat fog nyávogni,levisszük mamámékhoz a kertbe,csak onnan meg el tud szökni :(
2013. júl. 24. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!