Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor hozhatom le a kismacskákat?

Mikor hozhatom le a kismacskákat?

Figyelt kérdés
A macskám a padlásra ellett. A kismacskák kb. 3-4 hetesek, kin van nyitva a szemük. A kérdésem, hogy mikor hozhatom le őket?
2013. júl. 21. 20:38
 1/6 intrepid ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb, mert ha nem szoktatod kézhez őket, akkor nem lesznek bújós dorombolós cicák, hanem vadócok.
2013. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd le őket és az anyjukkal egy szobába, egy biztonságos helyre tedd őket. Közben óvatosan szoktasd kézhez a cicákat.
2013. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor már mászkálnak, akkor nyugodtan lehozhatod őket és az anyjukat egy bélelt kosárba a házba, vagy melléképületbe, ha van.
2013. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A gond az, hogy tavaly, amikor voltak kismacskák akkor lehoztam őket kb 1 hónaposan. Másnapra az anyacica új helyre szállította őket :) És kb másfél hónap után kerültek elő.
2013. júl. 21. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vágd be őket a kerti kútba, úgyis megdöglenek, ezen kívül kenyérre nincs pénz, nem hogy macska kajára...
2013. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell a lakásban bent tartani vagy zárt mellékhelyiségben, onnan nem tudja elvinni a cicákat sehova, esetleg csak az anyamacskát ki lehet engedni egyedül, aztán vissza. Enni, inni kaphat ott, ha házban van, akkor meg egy alomtálcát is célszerű neki berakni.
2013. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!