Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt miért csinálja?

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kb 1-2 hetes kismacskát, akit az anyja elhagyott, és naponta 4x adok neki macskatejpótló tápszert reggel délbe délután este, és miután megetettem úgy kb. 5-10 percig még "nyervog" majd lenyugszik és kb 2 percig nyalogatja magát majd elalszik.Talán többet kéne neki adom enni, és azért ilyen? mert átlagosan 6 ml macskatejet szoktam neki adni, és ahogy olvastam az elég is.Nemtudom, hogy most még kér-e vagy valami baja van...Még nagyon kezdő vagyok a cicáknál.Válaszokat előre is köszi

2013. júl. 22. 12:40
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:

Ezt lehet hogy egy állatorvostól kellene megkérdezni!


Vagy hátha akad itt olyan aki táplált már ilyen pici cicát így!

2013. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted? kevesebbet kéne etetni?mert azt olvastam sok helyen, napi 3-5x kell etetni.
2013. júl. 22. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a törődést hiányolja. Evés után az anyuka "masszírozza" a pocijukat a könnyebb emésztés érdekében. Próbáld ki :) Egyébként nem hiszem hogy bármi bajra utal a dolog, a kiscicák kipukkadásig ennének.

Max. egy telefon a dokinak, az pénzbe sem kerül, néhány alap dolgot elmond.

2013. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!