Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy ne vakarózzon?

Mit tegyek, hogy ne vakarózzon?

Figyelt kérdés

Macskámon bolhák jelentek meg, és a nyaka környékét nagyon vakarja, annyira, hogy kisebesedett egy-két helyen. Mivel nem akartam így spot-ont használni rajta, ezért vettem egy bolhanyakörvet, ami hatásosnak is bizonyult, de a vakarászást nem hagyta abba, és így a nyaka még csúnyább lett.

Nem tudom mit tehetnék, akárhányszor látom hogy vakarózik megállítom, de mivel kinti-benti cica, ezért nem tudok mindig mellette lenni. Valaki tud valami ötletet erre?


2013. júl. 22. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

fürdesd meg a macskádat

rakj rá bőrnyugtató krémet vagy viszketés ellenit

ez nálunk is előfordult, mi azt csináltuk, hogy neogranormonnal bekentük a nyakát és körbe kötöttük egy rongyal 2 órát rajta volt. ezt minden nap megycsináltuk 2x és a 4. nap már alig akarta vakarni

remélem használni fog :)

2013. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valletta ***** válasza:
A fürdetés nem ér semmit. A neostomosan oldat viszont 100%-osan kiírtja a bolhákat - mert lehet, hogy a bolhanyakörv, amit vettetek, nem hatásos. Szóval én azzal megfürdetném, majd tennék rá egy jó spot ont.
2013. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!