Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! A kan macskám súlyosan...

HELP! A kan macskám súlyosan megsebesült! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok gyors segítségre lenne szükségem a kan macskám (felnőtt példány) ma több karmolással és nagyobb hegekkel, vérző sebekkel jött haza, az egyik hátsó lábából hiányzik kb 4 cm, szilánkos csonttörés és lelógó bőrcafatok vannak a helyén! A macskát alaposan fertőtlenítettük majd bekentük a sebeket betadinnal, látszólag nem érez fájdalmat és alig mozog! az eset kb ma este 10 körül történt azóta nem mozdult meg! Kis faluban élek, Nyíregyháza környékén! Valaki segítsen!!
2013. júl. 22. 22:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ne engedd ki ,tartsd bent, itasd, etesd. A krém jó ötlet.. Jobbulást.:/
2013. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 papa777 ***** válasza:
100%
ÁLLATORVOS, ha jól tudom debrecenbe talán van egy állatkórház, de ilyen nincs , hogy mit csináljak? te nem tudsz semmit csinálni, KIHÍVOD AZ ÁLLATORVOST? VAGY FELÜLSZ AZ ÉJSZAKAI BUSZRA, és elviszed., muszály, bele is halhat a sebeibe, várom a válaszod, hogy hogy van.
2013. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Vidd ügyeletre. A környéken biztosan van.
2013. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Állatorvost lehagytam..
2013. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Valóban azonnal állatorvos kell neki. Látszólag azért nem érez fájdalmat, mert valószínűleg sokkot kapott. Hívd fel a környéken az állatorvosi ügyeletet és akkor ők kimennek. Vagy legkésőbb holnap vidd el őt orvoshoz. Hidd el hogy nagy fájdalmai vannak. És ha meggyógyul nem ártana ivartalaníttatni sem.
2013. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Egy átlagosnál magasabban képzett állatorvos ismerősömet riadóztattam azonnal de az öccse elvitte az autóját és csak kb 11 órakor tud elindulni a 18 km-re lévő várostól, nekünk van autónk, de én ma már ittam, nem sokat, de inkább nem ülnék volán mellé a macska pihent egy 30-35 percet most ébren van ismerkedik a szobával, szemével pásztázza de nem próbál felállni, látszólag mintha kezdené összeszedni ereit, kicsit jobban fest. A doki 11.20 körül várható, leghamarabb is 11.10
2013. júl. 22. 22:59
 7/36 anonim ***** válasza:
Az már jó hír. Addig fontos hogy nyugtasd meg a cicát, simogasd és ne hagy egyedül. Azt se hagyd hogy nagyon mozogjon.
2013. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A jobb hátsó lábából eddig szivárgott a vér, most elkezdett intenzíven folyni mire észrevettem egy kb másfél dl vér tuti távozott most a fiam kábelkötegelővel összeszorította a lábának a csonk feletti részét így ismét csak szivárog a vér, kifogja bírni mire ide ér az orvos? :(
2013. júl. 22. 23:09
 9/36 anonim ***** válasza:
Persze hogy kibírja. A macskák rettentő sokat kibírnak. Nem hiába mondják hogy 9 életük van.
2013. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Megjött a doki, adott neki injekciót és azt mondta nem valószínű hogy megéli a holnapot a cica :(
2013. júl. 22. 23:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!