Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! A kan macskám súlyosan...

HELP! A kan macskám súlyosan megsebesült! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok gyors segítségre lenne szükségem a kan macskám (felnőtt példány) ma több karmolással és nagyobb hegekkel, vérző sebekkel jött haza, az egyik hátsó lábából hiányzik kb 4 cm, szilánkos csonttörés és lelógó bőrcafatok vannak a helyén! A macskát alaposan fertőtlenítettük majd bekentük a sebeket betadinnal, látszólag nem érez fájdalmat és alig mozog! az eset kb ma este 10 körül történt azóta nem mozdult meg! Kis faluban élek, Nyíregyháza környékén! Valaki segítsen!!
2013. júl. 22. 22:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hát igen, benne van az agresszió. És ezt lehet a lányod később saját bőrén is megtapasztalhatja... A másik meg meg, hogy annyi vér volt a pucájában, hogy kivégezzen egy ártatlan kiscicát, de annyi nincs hogy vállalja a felelősséget? Bűnhődjön a köcsög!!!
2013. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte hány éves, nemsokára tölti a 17-et. Ma elém állt a lányom és mondta hogy ő belátta hogy valóban nem ilyen srác illik hozzá főleg mert erkölcsileg nincsenek egy szinten, mint ahogy sem anyagilag és érzelmileg. A fiút aki amúgy nemrég töltötte a 18. életévét jelentettem a nyomozóknak és eljárás indult ellene magánlaksértés, állatkínzás, megvesztegetés miatt valamit kiderült hogy keresték a srácot több rendbeli elkövetett szabálysértés miatt és nagyértékű lopással is elsősorban őt gyanúsítják! Mit szóltok? Teljesen le vagyok döbbenve, ugyanakkor örülök, hogy nincs többé a lányom közelében! Egyébként teljesen jól öltözött, márkás ruhákban járó elegáns srác volt, aki nem mellesleg kedves, bőbeszédű és illemtudó, a legapróbb jelét se mutatta előttünk a valódi mivoltának! A lányommal is teljesen tisztességesen viselkedett ill. beszélgetett, nem történt köztük semmi, 3 hetet voltak együtt.
2013. júl. 26. 21:17
 33/36 anonim ***** válasza:
27%

Nem azért, de minek emelted ki a kérdést, ha már megdöglött a macska? Hogy ezt olvasgassuk?

Egyébként meg ez a szöveg, hogy jaj lehet a család ott maradt volna autóbalesetben, mikor előtte meg azt írtad, hogy alig ittál. Most döntsd már el. Jó, nem kell lepontozni, én sem vagyok híve a piásan vezetésnek, és természetesen ha megállítanak a rendőrök, akkor az eléggé nagy szívás, de nem kéne ennyire sajnáltatni magadat.. Meg nagyzolnod, hogy nektek mekkora birtokotok van kamerákkal körülvéve..

2013. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom a macskakat, de szerencse a szerencsetlensegben, hogy a halalukkal megmentettek a lanyodat, hogy az a emberi allat penzert, vagy akarmi miatt, hasonlo kegyetlenseggel banjon vele. -_-

Remelem bortonbe rohad egy ideig. Az ilyen nem valo emberek koze. :/

2013. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

[link]

Hasznos link, hogy a "markas ruha,illemtudas" nem jelent semmit.

2013. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Kedves 33-as versenyző, sajnálom, hogy lepontoztam az irigységtől elfogult kommentedet, de válaszolván a kérdésedre: A kérdést azért emeltem ki, mert szerettem volna meggyőződni arról, hogy mennyire helyes vagy éppen helytelen döntést hoztam. Vitát nem kívánok nyitni afelől, hogy ki sajnáltat kit, ittas vezetés teljes mértékben elfogadhatatlan, illegális, életveszélyes, a legkevésbé sincs igazad. A 'nagyzolás' -vagy nem is tudom, milyen kifejezést használtál- részt pedig nem igazán tudom értelmezni, illetve tudom, vannak emberek akiknél pénz=érték, de a pénznek a családunkban csak átvitt értelemben van értéke, a legkevésbé sem meghatározó szerepű. Nem akarok konkrétumokat és cégneveket mondani, de egy olyan vállalat vezérigazgatója vagyok, aminek 43 leányvállalata van Magyarországon, és mégis havi szinten 40 óra önkéntes, ingyenes, szociális munkát végzek, és minden reggel 5.30kor kelek fel és egy 15 éves Mercedessel járok. Hol van itt nagyzolás, fényűzés, luxus? A kamerák ára szintén elenyészőnek mondható, a kertitó pedig hobbi.
2013. júl. 28. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!