Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek haza merjem hozni...

Szerintetek haza merjem hozni a kiscicát?

Figyelt kérdés
Nemrég grillpartit tartottunk az egy egyik parkban, ahol odajött hozzánk egy édes perzsa kiscica, nincs több 2-3 hónaposnál. Már akkor is nagyon megsajnáltuk, mert vég jött utánunk, és nagyon éhes volt. Később megtudtuk, hogy az egyik park mellett lévő háznál vannak a gazdái, állítólag a szülők csak azért vitték oda, hogy legyen mit nyúzni a gyerekeknek, de azóta is a közelben dolgozom, folyamatosan jön oda a kiscica és nagyon le van fogyva, ráadásul nagyon szeretetéhes is, látszik, hogy abszolút nem foglalkoznak vele. Mivel nekem már van egy nagy cicám itthon (1 éves), de maradt még róla kiscicáknak való táp stb., gondoltam, magamhoz veszem, már többen is mondták, hogy legszívesebben befogadnák, annyira elhanyagolt szegénykém. De tartok tőle, hogy "lebukok", mivel 1 km-en belül lakom attól a háztól. De nem szeretném, ha a cicának valami baja lenne, etetni pedig ott nem tudom mindig. Meg hát itt lenne társasága is, itt a nagy cicám, aki még ugyanolyan játékos, mint egy kiscica. :) Szerintetek őrültség lenne magamhoz fogadni? Ez szinte lopás lenne. :D
2013. júl. 23. 13:15
 1/4 anonim válasza:

Vidd el a közeli állatorvoshoz, mondd el neki mi történt.

Rakjatok ki a rendelőjében hirdetést,hogy találtál egy ilyen cicát (a te elérhetőségeddel). Ahol találtad, oda is rakj ki hirdetést.

Ha valakié a kiscica,majd jelentkezik,ha nem akkor sok örömöt vele!

2013. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvan a gazdája, tudjuk, kié, csak ők nem hajlandóak rendesen gondozni. Ha ilyen sovány marad, szerintem nem sokáig fog így élni szegénykém...
2013. júl. 23. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén ? Én hazavinném :D

Oké, lopásnak minősül. Értem. De ha lenne lehetőségem én megtenném (lehet lepontozni).Annak a szegény picinek gondoskodásra van szüksége.Ahogy az ilyeneket ismerem nem nagyon fogja őket meghatni ha nem találják. És a helyedben elvinném dokihoz, ha nincs benne chip rakatnék bele a saját nevedre. Innentől igazából a tiéd. Mond, hogy te kerested a gazdáit de hiába... Esetleg ne engedd ki pár hétig és ne híreszteld honnan van. Mond, hogy kóborolt és bement a kertedbe. Ja és lehetőleg ne tudj róla, hogy volt "gazdája". Egy ilyen pici babának rengeteg gondoskodásra és szeretetre van szüksége, nem arra hogy kibaxák a kertbe...

2013. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is kinti cica lenne belőle, csak enni és télen melegedni jöhet be a cicám. De itt legalább játszanánk vele, minőségi étellel etetnénk és nem lenne egyedül.
2013. júl. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!