Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vakarhatnám le magamról...

Hogy vakarhatnám le magamról a macskámat?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít. Oké, hogy ölbe cicát akartunk belőle nevelni, de szerintem túlléptünk egy normálisnak mondott határt. Wc-re nem tudok elmenni anélkül, hogy ne kezdje el kaparni az ajtót, egy percre nem tudom otthagyni, mert folyton jön mindenhová utánam. ha leülök az ágyra az ölembe ugrik, elterül és zavartalanul elkezd aludni, azt se érdekli, hogy én épp olvasok, vagy gépezek vagy stb. Ha kirakom az ölemből visszamászik, ha nem simogatom belém harap... Kezdek kikészülni, már úgy érzem mintha terrorba tartana a saját macskám!!! Nem hagy élni!!!!


1 éves, és lány cica


2013. júl. 26. 14:58
 1/3 FIVESTAR ***** válasza:
52%

Hali. =)

Hát szerinetm csukd be az ajtót és hagyd, hogy nyugodtan kaparja, egyszer ugyis megunja és elmegy. Ha ez sem segit akkor egy üss rá/ pöcköld meg az orrát. De viszont ha ezek sem válnak be akkor hozd be a lapátot. A következőket tudod :D

2013. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Úristen! Egy macskát TILOS megütni!


Ajánlom a jól bevált módszert: vízipisztoly. Inkább ha idegesít spricceld le de SOHA ne üsd meg!

2013. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is néha ráütök egy nagyon picit a macsekomra. Annyira csak, hogy ne fájjon neki, viszont tudja kivel van dolga. Esetleg kiabálj rá, az én cicám nagyon nem jól viseli ha kiabálnak a környezetében. Muszáj a cicákat is kicsit nevelni, ugyanúgy, mint a gyerekeket, különben ez lesz a vége, mint a kérdezőnél.
2013. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!