Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám és testvérei...

A kismacskám és testvérei olyan gazdinál vannak aki nem megbízható. Fogváltásban lévő cicákról van szó és a gazdi akinél van annyira nem megbízható hogy még nem is eteti a jószágokat. Mit tegyek a cicával?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, hogy én mit tennék.

Azonnal értük mennék és hazahoznám a családot. Nem bírnám elviselni, hogy kínozzák őket!

2013. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha a te macskád, miért nem nálad van. Valóban jobb lenne elhozni őket. Ha jól értem még kicsik a cicák, róluk pláne gondoskodni kell.
2013. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem szült a macskád-felnevelte a kölyköket és te elajándékoztad"jó gazdinak"..Ezért kell az ivartalanítás,mert sok az ilyen jó gazdi..


Mivel már 4-6 hónaposak hisz akkor váltják a fagaikat,nem kicsik.Nemtudom mióta vannak az új helyen,de ne ide írj kérdést!Evidens,hogy elmész és elhozod a cicákat!

Bár könnyebb dolgod lenne ha írtál volna örökbefogadási szerződést,így ha nem akarja visszaadni nem fogja.

2013. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nehéz lenne 5 cicát etetni az apát is beleértve meg nem biztos hogy annyi cicának helyet tudunk biztosítani mert egy csomó fiú macska szokott erre ólálkodni így csak várunk...
2013. júl. 27. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell IVARTALANÍTANI. Hogy ne az legyen, hogy párhavonta odaszül 4-5 kölyköt, akiről nem tudnak a gazdik gondoskodni. És ilyenkor már hiába siránkozol sajnos.
2013. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az a legnagyobb probléma, hogy utána se néznek az ilyen "felelősségteljes" gazdik annak, hogy a gyakori fialás milyen káros hatásokkal van a nőstényre. elárulnám, hogy a macskád miután lefialt nagyon hamar újra tüzel és akkor szoptatási idő alatt és kerekedhet a pocak. na mármost ebből lesznek az évi 4-5 alomnyi meglepi kölykök. sajnálatos módon a nőstény szervezetét ez annyira megterheli, hogy nincs ideje regenerálódni, hogy pár éven belül nagyon komoly méhgyulladást is kaphat ami halálos.

na ezek után jó lenne elgondolkodni azon, hogy megéri-e kihagyni egy 1 órás rutinműtétet....

2013. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már sajnos késő a cicám éhen halt De azért köszönöm a kommenteket!:,(
2013. aug. 12. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:
gratulálok, ez nagy részben a te hiobád, csak hogy tudd...
2013. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eléggé későn válaszolok de mindegy sok dolgom volt,de ez nem az én hibám.A kis cicák nevelő apám mostoha anyjánál volt aki alkoholista,nem engedte hogy etessük a macskákat.Egyszerűen nem engedett be minket,a macska eledelt oda adtuk neki de vissza utasította azzal hogy ő majd vesz nekik a nyugdíjból (amit eliszogat a kocsmában :P) szóval ez nem az én hibám. (azta ezt három éve írtam...amúgy azóta lett egy cicám akit Dylannek hívnak és nagyon cuki :3)
2016. dec. 22. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!