Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 éves macskám eleinte benti...

3 éves macskám eleinte benti volt, a végén egyre jobban kiszokott. Most költöztünk panelba és egész éjjel nyávogott. Meg fogja szokni, hogy nem mehet ki?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nyávogott, a szomszédok szólni fognak ezért előbb-utóbb. Elajándékozni nem fogom, de mit lehet vele csinálni, hogy ne szenvedjen,hogy ki akar menni? Tegnap levittük hámon sétálni, de utána is kínlódott. Alig aludtunk éjjel. Ki kellett zárni az erkélyre, de ez nem megoldás szerintem. Meg fogja szokni a lakást vagy depressziós lesz belőle?
2013. júl. 27. 12:34
 1/9 Vicuska87 ***** válasza:

Simán megszokja!

Ivartalaníttasd, és játssz vele nagyon sokat, nagyon-nagyon sokat!

2013. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem fogja megszokni. Főleg most hogy nyár van egyfolytában szökni akar majd.
2013. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanítás már kiskorában megvolt. Van itt egy játéka, de még szerzek párat. Volt neki mindenféle gurulós bigyója, csak apránként kidobtam még a régi lakásban. Most épp alszik a fárasztó éjjeli nyávogás után.
2013. júl. 27. 13:25
 4/9 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Hááát igen, valahogy megkell majd fordítani a biológiai óráját, hogy igazodjon a tiedhez!


Labdák, papírgalacsin, tollas játékok, pecabotos játékok, fülpiszka, pingponglabda!

Sok-sok törődés.. hidd el megszokja, kis idővel.. :)

2013. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja megszokni. A macska nem szobaállat, főleg ha már tudja milyen jó kint. Nekem 4 éves a macskám, ivartalanított, és egyszer meg kellett próbálnom kizárólag lakásban tartani, de végül feladtam. Eleinte türelmes volt, de pár hét után egyre idegesebb lett és csak bámult kifelé szomorúan, meg ki akart szökni és állandóan zabált, teljesen meghízott, néha rájött az egyperc és randalírozott de látszott rajta, hogy nem azért csinálja mert élvezi. Szerencsére meg tudtam oldani máshogy anélkül hogy meg kelljen válnom tőle.
2013. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*mármint ötperc
2013. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan tudtad megoldani?
2013. júl. 27. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kiengedtem megint a kertbe...
2013. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megtenni, mert panelba költöztem.. :-(
2013. júl. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!