Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csipás kismacskák! Mit tegyek?

Csipás kismacskák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég (pontos dátumot nem tudok mondani) születtek kismacskáink, kettő. Már tudnak 4 lábon állni, valamennyire járni is (most tanulnak), tehát már nagyobbacskák.

Mindkettőjük szemei kicsit csipásak. Zöldes sárgás váladékot lehet észrevenni. Az anyjuk szokta lemosni, de kicsit akkor is azok. Mit tegyek, hogy elmúljon?


Egyébként sosem "sírnak", elég kövérkék, tehát jó húsban vannak. A szőrük szép fényes, karmaik, füleik és szép egészségesek. A szemeik is egyébként szép kékek. Még szopiznak, de jó az étvágyuk, virgoncak, mászkálnak, játszanak egymással, sokat alszanak is. Tehát teljesen egészségesek.


Hallottam jó a kamillázás, esetleg próbáljam meg azt? Előre is köszönöm a segítséget! :)



2013. júl. 28. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy köhögést és tüsszögést sem tapasztaltunk náluk. Sem ilyen "hörgést", szóval szerintem nem lehet macskanátha sem.
2013. júl. 28. 12:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamillázás! Tökéletes:) én is azt szoktam használni ilyenkor ha születnek kismacskáink :) nem kell semmi extra:))
2013. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltuk, köszönöm szépen a válaszod, sokat segítettél! :)
2013. júl. 28. 14:29
 4/7 cs.dóraa ***** válasza:
Ha a kamilla nem használ langyos vizes vattával törölgesd át,nálunk ez vállt be.Kamilla nem használt.
2013. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, neked is köszönöm! :)
2013. júl. 29. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcs, nekem sokszor bevált a kismacskák szemének kezelésére. 600 Ft a gyógszertárban.
2013. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2013. nov. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!