Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami daganata volt?

Valami daganata volt?

Figyelt kérdés

Egy evvel ezelott tortent ez az egesz, de most olvastam egy hasonlo esetrol, ahol a kutyanal agydaganatot alapitottak meg.

Szoval, tavaly nyaron a macskam tobb napra eltunt itthonrol. Aztan hazajott nagyon rossz allapotban. Le volt fogyva, a szemei kidulledtek, fel volt dagadva szinte az egesz feje. Nem tudtam, hogy mi baja lehet, de azt igen, hogy orvoshoz kell vinni. Adtam neki enni, etvagya volt, de nagyon nehezen tudta megenni, alig birta kinyitni a szajat. Bejottem a hazba a hordozojaert egy pillanat volt az egesz, de mikor kimentem a cica mar sehol nem volt, hivtam, kerestem, de semmi. Masnap megint hazajott, de nem engedte, hogy hozzaerjek es nem engedett kozel magahoz (elotte nagyon bujos cica volt) Utana levo nap a garazsban talaltam meg, de mar nem elt.:( hogy oszinte legyek, nem igazan erdekelt, hogy mi baja volt, hiszen tudtam, hogy mar ugy se hozhatom vissza es ugy se lesz jobb, foleg, ha kideul, hogy ha idobe dokihoz viszem meggyogyulhatott volna. Na es most olvastam egy kutyarol akinek hasonlo tunetei voltak es agydaganata volt. Ez lehetseges?


2013. júl. 28. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel napokig nem volt otthon, én inkább arra gyanakodnék, hogy -mivel ivarzási időszak van- verekedett. Ezzel kaphatott be vírusokat is, de az is lehet, hogy a sebek fertőződtek el. Így nehéz megmondani, hogy megmenthető volt-e. Az agydaganatot kizárnám, az nem egy-két napos lefolyású, rendszerint egyre súlyosbodó idgrendszeri tünetekkel jár (pl. járás nehézsége, bizonytalansága, egyensúlyzavarok, látási zavarok, stb. érintettségtől függően.)
2013. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!