Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon aggódom a kiscicám...

Nagyon aggódom a kiscicám miatt, vajon meggyógyul?

Figyelt kérdés

A kiscicám kb. 6 hetes eddig nagyon fürge és játékos volt alig lehetett bírni vele.Tegnap óta viszont folyton fekszik és alszik, emellett furán megy és olyan erőtlen. Enni eszik.

fogalmam sincs mi baja lehet.


2013. júl. 28. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos?
2013. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs lehetőségem orvoshoz vinni
2013. júl. 28. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy???Miért??Pedig muszáj lesz!!
2013. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, különben ebben a melegben így betegen elpusztul!
2013. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy etettél vele valamit ami nagyon megfeküdte a gyomrát. Az én mamám 1x megetette a kb 5-6 hetes cicámat káposztalevessel, nagyon kemény lett tőle a hasa és hát szegény el is pusztult mire orvoshoz vihettem volna. Vagy lehet hogy csak ezt a nagy meleget nem bírja, én amondó vagyok hogy ha egy macska eszik, akkor nagy baj nem lehet. De orvos az tényleg kellene neki. Esetleg kihívhatnál hozzá orvost, ha nem tudod te megoldani a bevitelt.
2013. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!