Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Mi baja a sziámi cicámnak?

SOS! Mi baja a sziámi cicámnak?

Figyelt kérdés
az egész torka bedagadt..olyan mintha ilyen nagy tokája lenne..reggel kijött az orvos adott neki egy antibiotikumos szurit..de most mégjobban be van neki dagadva :( de amúgy meg eszik rendesen meg ha húzgálok neki valami madzagot akkor játszik vele meg stb tehát nem tűnik betegnek csak sokat alszik..szerintem ha holnapig nem javul bevisszük az állatkórházba..de azért ha valaki tudna mondani valamit hogy miért lehet vagy ilyesmi..ha esetleg tapasztalt már ilyet a saját cicájánál akkor megköszönném..nagyon aggódok :(

2013. júl. 30. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet ugyan nem tapasztaltam, de az én sziámim is éppen most betegedett le. Nálunk heves tüsszögésben kimerül az egész, jókedvű és eszik. Nem tudom mi lehet velük, én is holnap viszem orvoshoz. Gyógyulást a cicusnak!
2013. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:
Csípés esetleg???
2013. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy mérgező virágot rágcsált pl. diffenbakia ha persze van a házban virág.
2013. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!