Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámmal mi van?

A macskámmal mi van?

Figyelt kérdés
Ragaszkodó vagy valamit szeretne? Amikor észrevesz egyből megismer anélkül hogy ránéznék vagy megszólalnék.. Odajön hozzám ha otthagyom nyávog ha ottmaradok meg dörgölőzik. Ennyire szeretné az ember társaságát? Másoktól meg elszalad.

2013. júl. 30. 12:12
 1/5 Krajczár Eleonóra válasza:
Szerintem nincs ok az aggodalomra, sztm csak így fejezi ki a szeretetét irántad. Ha elszalad másoktól, az nem nagy probléma, sztm nincs semmi baja, csak hozzád kötődik.
2013. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja akkor jó :))
2013. júl. 30. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ennyire szeret és örül neked, és ha dörgölőzik akkor meg csak simizd addig amíg meg nem unja!! Ugyis ő mondja meg mikor van simi és mikor nincs :DD Örülj neki hogy nem tőled szalad el, szépen is nézne ki :)
2013. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemis értem miért mondják a macskákra h hűségtelen.
2013. aug. 2. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ezt én sem... :)
2013. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!