Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyi idő amíg...

Szerintetek mennyi idő amíg megszeret bennünket az új cicánk?

Figyelt kérdés
10hónapos brit cicalány,2 napja vettük, hát elég tartózkodó, még nem evett, már most ivott végre. Megsimogathatjuk pár pillanatra, nem rohan el, nem fél látszatra, járkál köztünk egy keveset. Egész nap alszik az emeletre vezető lépcsőn, onnan mindent belát. Nagyon szeretnénk ha dorombolna, odabújna hozzánk, mikor? Kinek, milyen tapasztalatuk van ilyen téren?
2013. júl. 30. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden állatnak más a természete, valaki könnyebben nyílik, valaki kevésbé. Mondjuk érthető, ha 10 hónaposan nem nyit egyből. Én 6 hónaposan vettem a kutyámat, 2 hét kellett mire teljesen megnyílt. Ne aggódj, meg fog nyílni, csak szeretgessétek, kényeztessétek. :):)
2013. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vicuska87 ***** válasza:

MInden cica más és más... lehet neki 3 hét kell, lehet majd 3 hónap, lehet 1 év!


Ezt nem lehet tudni mikor fog a bizalmába fogadni titeket.... ahonnan vettétek ott mennyit foglalkoztak vele!


Nekem van egy cicám akit 2 évesen vettem, ő kb 4 hónap után dorombolt!

2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!