Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SURGOS! Megharapott 1 oltatlan...

SURGOS! Megharapott 1 oltatlan kismacska?

Figyelt kérdés
2 napja talaltak a szomszedomek,nem nagyon akartak megtartani,de ma atjott a mi udvarunkra es a kutyam elkapta,en kirantottam a szajabol,es ossze-vissza harapta az ujjamat.Nincs beoltva,kicsi macska volt,es nagyon vad,mert a szomszedomek meg sem tudtak simogatni 1x sem,mert folyton tamadt es felfujta magat.Szegeny mar meghalt,mert ahogy osszeharapott,kiugrott a kezembol,es a kutyam ujra elkapta es akkor mar nem elte tul....Lefertotlenitettem a harapast,de ugy erzem mintha kezdene megdagadni,es kicsit csipodik.Mit csinaljak,menjek orvoshoz a surgossegire?vagy nem lesz bajom?

2013. júl. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy tetanusz injekció mindenképpen kellene (ügyelet). Megvan még a macska teteme? Bár kiscica, és nem valószínű hogy veszett, lehet hogy érdemes lenne megnézetni, az ördög nem alszik.
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én mindenképpen elmennék.
2013. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvan a teteme a cicanak.
2013. júl. 30. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam a sürgősségin egy lovas baleset miatt, és amíg ott vártam a soromra, mellettem beszélték az orvosok hogy egy nénit megharapott a cicája, és le fogják vágni az ujját. Szerintem menj el orvoshoz.
2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerencsétlen állat.. ettől függetlenül szép tőled, hogy meg akartad menteni, viszont sajnálatos, hogy nincs annyira megnevelve az ebed, hogy vezényszóra megcsináljon valamit. mindegy.


veszettség évek óta nincs magyarországon, emiatt nem kell aggódnod. esetleg enyhe allergiád lehet, az tud durván feldagadni. fertőtlenítsd, kösd be, heló.

2013. aug. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal,kaptam tetanuszt,szerencsere semmi bajom nem lett.A cicat azota is nagyon sajnalom,nehezen hevertem ki,hogy elottem halt meg szegeny,viszont jobban sajnaltam en,mint a szomszedomek,mert nem akartak megtartani,mivel nagyon vad volt szegenyke.Hat eleg szomoru hogy igy alakult,viszont nincs a kutyam nevelesevel problema,mert vezenyszora letette a cicat,ezert tudtam elvenni tole meg epsegben,viszont a cica miutan engem osszeharapott,es kiugrott a kezembol,ahelyett hogy elszaladjon,a kutyamat tamadta ujra,a kutyam szemet is borzasztoan megmarta,jo hogy nem marta ki,a kutyam is csak vedte magat,mikor ujra elkapta ezek utan,mar a torkanak ment es rogton meghalt kiscica leven.Akkor mar semmit sem ert hogy raszoltam es elengedte.Sajnos ez tortent.
2013. aug. 5. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!