Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent az, ha kisebb...

Mit jelent az, ha kisebb madarat, egeret hoz haza a cicám, és lerakja mellém?

Figyelt kérdés
vagy az ajtóm elé, ha zárva van reggelente és éjszaka, ha nyitva van akkor az ágyam mellé, és ott hagyja. majd mikor felkelek, akkor körbe ugrál, próbál a döglött egérhez, meg madárhoz odaterelni, vezetni, és néz rám
2013. júl. 31. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra vágyik, hogy megdicsérd milyen ügyes volt. Az én macskám csak a dicséret után ette meg a zsákmányt.
2013. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Sokan azt hiszik hogy ez ajándék, de valójában ezzel a macska az erejét demonstrálja, és azt akarja hogy megdicsérd.
2013. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kaja előtti simogatást kéri.
2013. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de sosem eszi meg, hozzá se nyúl, ott hagyja, és elsétál mellette... :S
2013. júl. 31. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Etetni akar, viszonozza a kaját amit adsz neki :) Ilyenkor sose szidd le.
2013. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez ajándék. Az enyém sem eszi meg amit hoz. Szerencsére. Meg kell dicsérni akármit hoz neked. Az én cicám amikor 6 hónapos volt, ellopott valamelyik szomszédból egy párnapos cicát. Azt is lerakta elém és várta a dicsérete. Hát nem volt őszinte a mosolyom. Szerencsére nem ölte meg, élve hozta nekem :)
2013. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kismacskás berögzülés is, hogy megmutassa, milyen okos (ha utána megeszi).

Ha nem eszi meg, akkor ajándék, azért hozza, hogy téged etessen, néha öreg, sebesült ismerős macskáknak is visznek zsákmányt, ez is hasonló. Látja, hogy nem értesz az egérfogáshoz, így besegít :D

2013. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 petra666 ***** válasza:
100%
Bizonyítani akar. Dicsérd meg! Ezzel nem vagy egyedül.
2013. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon aranyos tőle, viszont azért szoktak a kinti cicák nyakába csilingelős nyakörvet rakni, hogy ne vadássza le a védett madarakat. Nem hinném hogy csak verebet kap el, mert abból sok van, neki ugyan az az énekes madár is. Biztos nagy dráma egy macskának hogy nem tud vadászni miközben etetik, de nagyobb dráma a madárnak amit elkap.
2013. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hülye az a madár, hogy a macska szájába ugorjon. natural selection :)

én a múlt hónapban 2 egeret is kaptam. szinte gyilkolt a tektintetével, mikor elfogyasztás helyett a kukában végezték.

2013. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!