Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nálatok is így van?

Nálatok is így van?

Figyelt kérdés

A majdnem 2 éves Sziámi cicám csak a csapról képes inni!

Van neki vizes tálja vízzel és naponta friss vizet kap, de ő csak úgy iszik ha a csapból folyik a víz.



2013. aug. 2. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Szereti az én sziámi cicám is az ilyesmit de attól még iszik a tálból. Próbáld meg leszoktatni róla mondjuk fröcsköld le egy picit hogy elmenjen a kedve tőle utána hátha visszaszokik a tálra.
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 borcsi02 ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a csapból isznak a cicáim (bár utána lehet tappancsnyomokat törölgetni),főleg mostanában, hogy nagy a meleg, ezt részesitik előnyben. Pedig mindig van friss vizük. De a csapból még frissebb, gondolom. A kerti csobogóból is szivesebben isznak. Amúgy engem is zavart eleinte, mert aggódtam, hogy szomjan halnának, mert nem jó nekik a tálkás kitett viz, miután kizárólag csak a csapból ittak, de igazából szerintem nincs ebben semmi különös, sok cica alig iszik vizet, ha kap nedves tápot. Szerintem cuki, hogy igy kiszolgálja magát:)
2013. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!