Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2,5 hónapos kiscicának megfele...

2,5 hónapos kiscicának megfelelő táp?

Figyelt kérdés

Hali!

2,5 hónapos kislány cicám van, jelenleg Whiskas kölyök cica tápot eszik vegyesen Multifit Juniorral. Ez megfelelő neki vagy tudtok jobbat? :) Szeretném ha minél egészségesebb és boldogabb lenne a cicus.


2013. aug. 3. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A whiskas nem jó táp, olvasd el az összetevőket. Persze, nem lesz tőle baja, de neked sem éri meg. Nagyon drága és a minőséges a tescotápé. A multifit úgy emlékszem jó, de az összetevőket olvasd el. Minél több hús/fehérje legyen benne (ne 4%) és kevesebb gabona.

Interneten rendelhető az orijen, acana, ezek nagyon jók, de drágák is.

2013. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem baj, ha drága, az a fontos, hogy a cicának a legjobb legyen. Fressnapf-ből vettem mindent, azt hittem hogy jó, de akkor keresek magas fehérje tartalmút. :)
2013. aug. 4. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
az én cicám is whiskast eszik,és nagyon boldog vele,többet rohangál,mint mikor kitekat-ot evett :))
2013. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

az ajánlott orijen, acana mellett nagyon jó a taste of the wild, applaws,grau és a porta 21 is. Ne csak szárazat kapjon, az hosszú távon nem egészséges!

A táp összetétele a mérvadó-a magas fehérjetartalomnak húsból kell származnia (nem állati melléktermék, v állati fehérjekivonatból), ne legyen benne se gabona, se kukorica (max rizs),tilos a cukor -répa formájában sem),színezék, ízfokozó, tartósítószer ill minél kevesebb mesterséges vitamin legyen benne.

2013. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!