Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfelelő név a Cefre egy...

Megfelelő név a Cefre egy macskának?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 23:21
 1/9 anonim válasza:
67%
Kérdezd meg Tibi atyát.
2013. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem ezt a nevet te se gondoltad komolyan -.-
2013. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
:D Mindenki úgy hívja a macskáját ahogy szeretné. Az én cicám Ernő. Nekem bejön ;)
2013. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, komolyan. Van az utcánka egy Violka, egy Sicc nevű is, szerintem jól illene hozzájuk, a macskának meg mindegy.
2013. aug. 3. 23:40
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon :)
2013. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hááát... Szegény manóság, ilyen nevet adni neki:S:D Legyen inkább Manó:):):)
2013. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám a sajátomnak, de te nyugodtan. Nincs olyan, hogy megfelelő név, ha akarod vécécsésze is lehet a neve, persze ezzel nem hívogatnám hangosan. Amúgy a Cefrénél ezerszer rosszabb nevek is vannak, becézheted Cefinek.
2013. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Am persze poén név... De komoly. Nos Violkánál mikor kiáll az öregasszony!!! a kapuba és kiabál, h Vioooolkaaaa ciiiic má ideg vagyok :D Viszont nem szereti az alkoholt, meg az ilyeneket, szal ez kicsit idegeli.. Am Mariskanénit akartam először adni neki, hogy amikor kiabálok a macsnak, hogy pl kajaidő, hagy mászkáljon az öreglány is kifele :D
2013. aug. 4. 03:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, meg a macskának úgyis tökmindegy, az enyémek se a nevükre hallgatnak hanem arra ha magas hangon ciccegek nekik.
2013. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!