Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine Coon macska megéri az...

Maine Coon macska megéri az árát? /120. 000/

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt neked kell tudni. Bár én soha nem adnék ennyi pénzt macskáért, mikor hegyekben áll a sok ingyen cica, köztük hosszúszörű is.
2013. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

az attól függ mit vársz el egy macskától......én max akkor fizetnék érte főleg ennyit ha takarít és megfőz helyettem :D

viccet félre téve, nem fizetnék egy fajtiszta macskáért se, amíg ennyi segítségre szoruló cica van

ugyanolyan szeretetreméltók a menhelyi cirmosok mint a fajtiszták

2013. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi az hogy megéri? Mégis mit vársz egy macskától? Magasabb frekvencián dorombol cserébe vagy mit?.
2013. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
(és nincsenek fajtabetegségeik)
2013. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerült benned a kérdés, akkor szerintem nem.

Az is egy ugyanolyan macska, mint a többi, annyira extra van benne, hogy más a külseje (sokak számára nagyon szép, azért is akarnak olyat), illetve legtöbbször más kicsit a személyiségük, mint a sima házimacskáknak.


Tehát ha te pont arra vágysz, amit az a macska nyújtani tud (képet, videót és leírást találsz róla a neten), akkor megéri. Ha csak egy macskát szeretnél, akkor nem. Rengeteg kismacska születik, ingyen adják őket ország szerte, csak vigye el valaki. Nem nehéz olyat találni, ami tetszik. Örökbefogadásra váró cicák is vannak, lehet érdeklődni a személyiségükről is, van sokféle cica, némelyik felnőtt korában is játékos, még a másik nagyon bújós és szelíd. Először döntsd el, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkező macskát szeretnél.

Én sosem adnék ennyi pénzt macskáért; egyrészt mert nem a kedvencem, így meg vagyok ilyen macska nélkül is, másrészt pedig mert nem telik rá. Vagy ha ö9ssze is spórolnám tudnám hasznosabb dolgokra költeni. Persze, egy társ is fontos, de mondjuk felújítani a lakást, megcsináltatni a fűtést vagy hasonlók az fontosabb.


Tehát ha neked van rá pénzed és minden vágyad ez a fajta, akkor megéri, hiszen megkapod, teljesül egy álmod. Ha viszont csak macskát szeretnél, akkor felesleges ilyen drágát venni, a többiben is örömödet lelheted. Nekem rengeteg sima házi cicám volt már és van is, ők is aranyosak, egészségesek, szépek és okosak.

2013. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

abszolút nem éri meg (nekem)

ingyen is tudsz szerezni egy cicát, persze nem olyan nagyot mint egy Maine Coon, de nem hiszem, hogy ez akkora probléma...

2013. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem lehet így megmondani. Tényleg te döntsd el ezt, viszont igazából nem ér többet egy ilyen cica, mint egy sima házi. Ugyanazt tudja, csak nem úgy néz ki. Ha cicázni szeretnél csak, szerintem jó egy sima cica.
2013. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

gondolj bele egy maine coon-t valószínűleg csak tenyésztőtől tudsz venni de ha te nem veszed meg vki más fogja szóval biztos hogy jó körülmények között fog élni, miközben több száz macskát adnak be menhelyekre/ajándékoznak el és nagyon sokat ölnek meg

, ha jótékony akarsz lenni/életet menteni akkor tudod mit kell tenned

2013. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Menhelyről volt már cicám, mindössze 4 hónapig élt, mert FIP betegségben elpusztult, szóval az ilyen macskákra nincs garancia, hogy egészséges-e, vagy hogy milyen szülőktől származik.

A Maine Coon cicára viszont adnak törzskönyvet, oktási könyvet, láthatom a szüleit is, valamint ivartalanítva is van:)

Mindig is szerettem volna egy ilyen cicát.

2013. aug. 4. 01:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam: *oltási könyvet.
2013. aug. 4. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!