Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tud rendesen nyávogn...

Miért nem tud rendesen nyávogni a 3 hónapos kis cica?

Figyelt kérdés
Csak rekedten próbálkozik, de normális nyávogás nem hagyja el a torkát. Lehet valami baja, vagy normális?

2013. aug. 4. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
ha kihagysz egy kaját, fog az.
2013. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet begyulladt a torka, attól lehet rekedtes a hangja. De ennyi idősen már kéne normálisan nyávognia. Azt nem próbáltad, hogy milyen ha nagyon éhes?
2013. aug. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt még nem.
2013. aug. 5. 07:57
 4/9 anonim ***** válasza:

a mi cicánk is nagyon rekedtesen nyávog vagy csak úgy, mint egy gumikacsa, pedig már óriási dög :)

de ha nagyon akar, tud nagyhangú is lenni. egyszer véletlenül ráléptem a farokszőrére.

szerintem örülj, hogy nem nagyhangú a cicád

2013. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám is reketten májog de ha nagyon éhes akkor olya nagy hangja van!(Pedig az enyém 2éves lesz)
2013. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nyugodt vagyok.
2013. aug. 6. 07:57
 7/9 Joy Turner válasza:
Képzeld, az én cicám is pont 3 hónapos és ő is most kezdett el rekedten nyávogni. Eddig teljesen normális hangon nyávogott, most rekedt. A doki azt mondta, hogy nincs semmi baja.
2013. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A mi cicánk már négy éves és allíg tud nyávogni.És ez normális szerintem.
2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik macskának más a "hangszíne", pont úgy, mint az embereknél is. Teljesen normális, a te cicád hangja ilyen és kész. :)
2014. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!