Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! A macskámra petéznek...

Segítség! A macskámra petéznek a döglegyek!?

Figyelt kérdés
Találtam egy cicát 1 hete az út szélén,hazahoztam,mert rossz állapotban volt. Lepték a legyek, a szeme és az orra sárga gennyes volt,tüsszögött. A szeme kicsit javult,de a tüsszögés és az "orrfolyás" megmaradt. kb 3 hónapos lehet,és nem eszi meg a húst,csak néha lenyalogatja róla a szaftot(alutasakos)és néha tejet iszik. Kiengedtem pár órára azt udvarra,mire beengedtem,tele volt az egész macska légypetével. Nyílt sebe nincs,és nagyon kellemetlen szaga van.Mit csináljak vele?Mi lehet a baja?Van valami házi légyűző?

2013. aug. 4. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, macskanáthája lehet ami kezelés nélkül halálos rá
2013. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,az állatorvos lehetősége jelenlen kizárva. Addig (egy pár nap,talán egy hét) mit tudnék vele kezdeni,hogy egy kicsit is javuljon?:S
2013. aug. 4. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy baja lehet a macskànak,vidd el orvoshoz. Macskára nem szoktak menni a legyek,valami sérülése vagy belsõ baja lehet.
2013. aug. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
orvos orvos orvos de sürgősen és akár most fürdesd meg jobban lesz,és a sebeit is megtudod nézni
2013. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!