Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen idősen kezdi el ezeket...

Milyen idősen kezdi el ezeket a dolgokat csinálni?

Figyelt kérdés

Nem volt még kismacskám, de a felnőtt macskáimnál szeretem azt mikor jönnek kaját kérni és a lábamhoz dörgölőznek, vagy mikor dagaszt a mancsával. Kismacska ilyet nem csinál. Ő nyávog ha enni kér, de a lábamhoz még sose dörgölőzött.

Ez korfüggő? Az ivarérettséghez lehet köze vagy a kismacskám ilyeneket nem tud?

Amúgy a kiscica 2-3 hónapos, utcáról került hozzánk.


2013. aug. 4. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább személyiség függő. Az én cicám ebben a hónapban lesz 4 hónapos. 2 hónapos kora óta van nálunk és ő baromi sokat bújik az ölembe, dorombol, dagaszt, ha hazajövök addig dörgölőzik és nyávog, míg nem köszönök neki.

Mondjuk ő hálásabb, bújósabb mint egy átlag cica.

2013. aug. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk akkor sajnálom kicsit. Egyáltalán nem látom rajta amúgy hogy igényelné a szeretetemet. Ha teljesen éber akkor ha felveszem elkezd hisztizni hogy márpedig ő le akar menni játszani.

Kb. akkor tudom rendesen simogatni csak mikor fáradt.

2013. aug. 5. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is személyiség függő. Nekem is volt már több cicám, de mindegyik másmilyen volt.
2013. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ilyen a személyisége.

Szerintem ne sajnáld a dolgot, ha utcáról van, ez benne van a pakliban. Ez nem feltétlenül az ő hibája, csak nem lett rendesen szocializálva pici korában.

Arra kell vigyáznod, hogy ne üldözd a szereteteddel, mert akkor lehet, hogy egy idő után más eszközökhöz fog nyúlni, hogy lepattintson téged. Olyan esetről is olvastam, hogy egy ilyen cica pont a ház urát szerette a legjobban, mert az nem is foglalkozott fele, max. arrébb tette, ha útban volt, a gazdasszony elől pedig menekült.

2013. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én cicák terén nagyon válogatós vagyok amúgy. :D Nem mindegyik tetszik nekem már kölyökként sem. 2 hétig keresgéltem, aztán megláttam róla egy fotót és kész. Tudtam, hogy ő lesz az igazi. :D És személyiségre is pont olyan, amilyet szerettem volna. Tényleg nagyon mázlisnak érzem magam emiatt. :)


Azért ne csüggedj, ha sokat játszol vele, később még lehet kicsit bújósabb.

2013. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!