Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám nem tud rendesen...

A kiscicám nem tud rendesen menni, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Kaptam a cicát,mint talált macska,nem tudom mennyi idős lehet,de én tanítottam meg enni,almot használni és nagyon ügyesen megy neki.Vidám,játékos,nagyon sokat eszik,de nem bír rendesen megállni a lábán,ha megy elborul,gurul,evés közben bele esik a tálba nem tud ugrani,ingadozik.A helyi állatorvos azt mondta,dobjam ki,van elég macska,szerezzek egy másikat!Nagyon kedves.Elviszem egy másikhoz is,csak szerintetek mi lehet a baja,súlyos lehet?Mennyire siessek állatorvoshoz,nem sok van itt,és félek hogy a vidéki orvosok mind ugyanezt fogják mondani.

2013. aug. 5. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

ez az állatorvos valami hülye b**** lehet. Nehogy kidob szegényt :(. Sajnos nem tudom mi baja lehet, de biztos nem olyan amiért ki kéne dobni szegényt.


tud enni inni, alomra jár, ilyen ne is menjen állatorvosnak hanem takarodjon onnan. Remélem egy másik doki többet tud mondani.


ja illetve most látom hogy vidék, hát nem tudom az milyen, de nem hiszem hogy ANNYIRA sietned kéne, szerintem ez valami betegség lehet talán, de nem hiszem hogy veszélyes, csak ennyi hogy nem tud jól járni, PERSZE tévedhetek, jobb megnézetni

2013. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is dobnám ki,nagyon szeretem,és a párom is :)Meg ez nem így működik,egy állat nem olyan mint egy tárgy,elromlik,kidobom,veszek másikat.Nem is tudom hogy mondhat ilyet egy orvos...
2013. aug. 5. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Minek megy állatorvosnak az ilyen, könyörgöm?? Pont neki kéne azon lennie, hogy mindent megtegyen egy állatért. Persze hogy nem Magyarországon de van olyan állatorvos, aki egy sünit is megműt... :)

Szerintem hívj fel egy másik dokit. Az sem baj ha nincs közel de lehet tud tanácsot adni telefonban is.


Az én cicám 2-3 napig csinálta azt, hogy húzta a lábát. De az azért volt mert ugrás közben meghúzta. Lehet szegény cicádnak az utcai dolgok tettek be. Úgy értem, hogy mondjuk ha kidobták szó szerint, akkor lebénulhatott.

2013. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvos egy nagy hülye!Komolyan ezt mondta else hiszem!Èn se domnám ki ,nekem is van nagy és pici macskám is! Sajnos nem tudom mi a baja!De remélem nem fertöző vagy veszélyes!Jobbulást kivánok!
2013. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cica? A nagyon pici cicák még járni sem tudnak, tényleg imbolyognak. Esetleg, ha tudsz képet mutatni, megmondjuk, hogy mennyi idős. Azt az állatorvost felejtsétek el, tényleg keress egy másikat. Féreghajtót mindenképpen kapjon!
2013. aug. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az eddigi körűlményei miatt kialakult hiánybetegség. Esetleg születési, idegrendszeri sérülés. Próbáljatok neki minnél jobb kaját adni amiben normálisan van vitamín. Ha idegrendszeri a gond nem nagyon tudsz vele mit csinálni sajnos, de ha boldog és nincsennek fájdalmai akkor ne csinálj belőlle gondot. A lányom kiskutyája ilyen, ha nagyon izgatott lesz görcsbe rándulnak a lábai és felborúl. Nem epilepszia, azt kizártuk. De a lényeg hogy boldog, jól érzi magát és nem fáj semmije. A túlpörgést meg próbáljuk kerűlni :-)
2013. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 hónapos már biztos van,mert kérdeztem emberektől,féregtelenítőt adtam neki,és sokféle ételt veszek neki.
2013. aug. 6. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor a kora miatt nem lehet, mert 2 hónaposa az én cicám is járt, bár még kis esetlenül. :)

Akkor marad az, hogy régebben megsérülhetett, vagy idegi rendellenesség vagy ilyesmi.

Ebben az esetben pedig keress másik állatorvost, aki megvizsgálja, mert sajna ezt csak doki tudja megállapítani.

2013. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!