Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hétvégére egyedül lehet...

Hétvégére egyedül lehet hagyni egy macskát?

Figyelt kérdés
Egy romos ház előtti árokban találtunk egy kiscicát. Mivel hamarosan albérletbe költözöm, de hétvégente haza akarok járni. Otthon nem lehet a cica a család kutyája miatt, a macskamentők pedig nem viszik el, így arra gondltam viszem magammal az albiba. A hétvégéket ki fogja bírni egyedül sok kajával meg vízzel?
2013. aug. 5. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2013. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia!Hát sok kajával meg vizzel ott lehet.De magányos lesz szegény!Tudom mert nekem is van macskám és énis ott hagytam pár napra egyedül de azóta már soha.De nekem van a szomszédba kutya és nekik nincs kerítés ezért mindig átt jött a kutya és megette az ennivalóját szegénynek!!:((
2013. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát kibírja, de összeszarja a lakást az már annyira nem jó :-)
2013. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kibírja :) mennyi idős cica? rakj neki száraztápot is és konzervet, lehetőleg vizet több tálba/több helyre is (ha esetleg kiborítaná), meg almosládát. Nem fogja összeszarni a lakást :D
2013. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyettértek veled!!:)))
2013. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kint lesz vagy bent??
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
A lakást ÉN fogom összeszarni.
2013. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha kint lesz is ugyanaz igaz, ha van vmi kis búvóhelye akkor oda rakj vizet meg kaját, ha kutya van akkor magasabb helyre ahol nem éri el, és inkább csak száraztápot mer a konzerv hamar romlik ilyen melegben
2013. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nincs sok választásom sajnos... :(

Péntek este fogok haza járni, vasárnap este meg megyek az albérletembe. Majd veszek neki játékokat. Minden hétvégén egyedül lenne, a hosszúakon, meg a páromnál elfér.

Tudom kényszer megoldás, de senkinek sem kell sajnos egy fejbe rúgott, beteg cica. Félholtan találtam ma, a legyek is beköpték, úgy loptam el egy putri elől. Elég kicsi a cica, 8 hetes körül van.

2013. aug. 5. 22:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne válj meg tőle, hidd el nagyon hálás lesz egy életen át ha megtartod :) tudom, 6 befogadott macskám van,ebből 2 szobamacska :) sokan mondják h rossz neki lakásban meg szétunja magát de jól alkalmazkodnak nem lesz gond! jobb ott neki mint éhen az utcán hidd el! foglalkozz, játssz vele amennyit csak lehet, szerezz be neki játékokat, vagy otthon is készíthetsz neki ( parafadugót, vagy bármi más rágható dolgot köss egy madzagra h ne tudja leszedni, és kösd fel mondjuk ajtókilincsre, azt imádják pofozgatni) :) jó cicázást!
2013. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!