Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám (11 hetes) megevett...

A kiscicám (11 hetes) megevett egy bogyót adtam neki tejet és tápot is ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosíts egy kicsit.Milyen bogyót?
2013. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát pontosan nem láttam csak hogy eszik valamit odamentem és láttam hogy a szájában valami zöld bogyó van vagy nem tudom milyen több nem volt ott de nagyon féltem ugye nem lesz baja?
2013. aug. 7. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
a macskák eleve laktózérzékenyek, kis f.sásra számíthatsz azért.
2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz semmi baja??
2013. aug. 7. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem.
2013. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joy Turner válasza:
De ne adj neki tejet, mert attól fosik a macska!
2013. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tejjel többet ártasz, laktózérzékeny hasmenése lesz tőle, a macskának vagy laktóz mentes tejet, vagy vizet adj inni.

És szerinted mi gondolatolvasók vagyunk? A zöld bogyó elég csekély leírás, ebből nem fogjuk kitalálni, hogy mérgező, vagy nem. De szerintem nem ette volna meg, ha árt neki. Ha hány tőle, vagy esetleg öklendezik, akkor lehet, hogy gond van. De szerintem nem lesz baj.

2013. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallgass rájuk, a macskának semmi szüksége a tehéntejre, elég baj, hogy ez a bugyuta szokás elterjedt a világban.
2013. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is szoktam tejet adni a kiscicámnak (3 hónapos), de szerintem ilyenkor vizet adj neki, hiszen ki tudja, mit evett meg. De szerintem nincs miért aggódnod, mindenesetre írd meg, hogy viselte stb. Remélem, segítettem:)
2013. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy hét telt el és nincs semmi baja hálistennek hogy lekopogjamm de köszönöm szépen a válaszokat és biztatásokat!
2013. aug. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!