Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított felnőtt lány...

Ivartalanított felnőtt lány macskám 4 hét után miért utálja még mindig a kandúr kiscicát akit mellé hoztunk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 13:33
 1/6 anonim válasza:
féltékeny félti a helyét ő akar lenni a főnök :D
2013. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
D@na vele, de már nem tud és frusztrált...
2013. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a nemükről van szó,egyszerűen csak vannak cicák,akik nem jönnek ki más macsekokkal. De lehet,hogy csak féltékeny,vagy csak megakarja mutatni h ki a főnök a háznál. :D
2013. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt olyanokat olvasgattam, hogy majd idővel összeszoknak. Előző kandúr macskával nagyon szerették egymást... Sajnos elveszett:-(
2013. aug. 8. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A macskák is ugyanúgy válogatnak, hogy ki szimpatikus ki nem, mint mi emberek.

Volt egy lány cicám, hoztunk mellé egy pici lányt. Utálták egymást. Idővel nem volt balhé, csak ha elmentek egymás mellett morogtak, de ha éhesek voltak egy tálból ettek. Majd hozzánk került egy fiú maine coon. Őt mindegyik macskánk imádta. Most ismét hoztam egy leányzót, mert az első cicám meghalt. Ő is csak a maine coonnal jön ki, a másikkal megy a fújtatás.

Még mielőtt bárki nekem esne : minden kutyám és macskám ivartalanított.

2013. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 blankica válasza:

Azért mert féltékeny !

Ez sokáig még így is fog maradni!

2013. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!