Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A szomszéd bezárta a...

SOS! A szomszéd bezárta a macskámat?!

Figyelt kérdés

Kinti-benti cicám kb. egy-két órája eltűnt, és most észrevettem, hogy a szomszéd ablakába ül (szerencsére van benne csip), a szomszédunk egy hülye öreg nő, rögtön átcsengettem, hogy engedje ki a cicát, de azt mondta, hogy az nem a mi macskánk, az az ő macskája, de neki nincs macskája, ő világ életébe utálta az állatokat, és az a cica teljesen olyan volt mint a mienk!!!! Aztán lett belőle egy hangos veszekedés, de még mindig ott van a cicám annál az elmebetegnél. Közbe én itt már mindennek elmondtam az öregasszonyt, mindenki imádja a cicát, a gyerekeim, a férjem és én is, hiszen már szinte családtag. Most akkor jelentsem fel? Vagy mit csináljak? Nagyon féltem a cicust!!!!!

Előre köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 8. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szólj az állatorvosnak,hogy menjen ki és olvassa be a chippet. Ha a nő nem engedi vagy erőszakos akkor hívd ki a rendőrséget.


Remélem épségben hazakerül!

2013. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha kinyillik az ajtó, a cica nem tud kiszökni? Mert akkor mindenféle ürüggyel ki kell nyittatni az ajtót, beszállhat a postás, a gondnok, az összes szomszéd.


Az ablakot ebben a hőségben sem nyitja ki? Nem tudjátok benyomni és kinyitni? (Esetleg véletlenül nem szokott az üveg betörni?)


Ha jobban elzárja a cicust, akkor érdemes rendőrt hívni. HA van a cicáról fényképetek, amivel igazoljátok, hogy a tietek, talán intézkedik.

2013. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Oké, hogy feljelented. De mi van, ha rosszul láttad, és csak egy nagyon hasonló cica az? Persze a tuti, akkor sebaj.

Csak kérdés, hogyan került hozzá a macskád? átjött hozzád és ellopta????


Valahogy szerezd vissza, aztán legközelebb ügyelj rá, hogy ne mászkáljon más portájára a macskád!

2013. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem ki fogjuk hívni az orvost, leolvastatni a chipet, de akkor minek a fénykép? Nem, nem nyitja ki az ajtót, pedig már mióta csengetek. És pár éve voltam nála, akkor klímája volt, szal az ablakot se nyitja ki. Nagyon féltem, remélem nem lesz baja a cicának!!!!
2013. aug. 8. 14:10
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy sövény van köztünk azon át bír menni, de majd ezután csinálunk valami normálisabb kerítést, hogy ilyen nehogy előforduljon megint!!!
2013. aug. 8. 14:12
 6/19 anonim válasza:
100%
Ez azért komoly dolog, ha önszántából zárja be, ráadásul azt mondja, hogy az övé. Rendőrség minimum, plusz még egy pszichiátert is ráereszteni.
2013. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Rendőrséget hívd ki. Nekik majd kinyitja az ajtót. Bátran cselekedj, nem neked van félnivalód.
2013. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem írok tippeket,előttem már elírták h mit csinálj.

De majd írd le,hogy mi lett a cicával :)

2013. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*leírták
2013. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kihívtuk a dokit, hogy olvassa le a chipet, percek kérdése, és itt van, a rendőrséget is kihívjuk, ha a dokinak nem nyit ajtót. Köszönöm a segítőkész válaszokat!
2013. aug. 8. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!