Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska miért pisil most máshova?

Macska miért pisil most máshova?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos fiú cicám és eddig tökéletesen tudta mi az az alom. Sőt, rá sem kellett szoktatnom, mert egyből tudta hol van és mi az, szóval nagyon kis kultúrált egy cica. Újonnan sokszor az alom mellé pisil vagy másik szobába, viszont kakilni az alomra jár. Hozzáteszem amióta újfajta, szilikonos almot vettem neki, azóta csinálja. Úgy tudom a macskák nem vizelettel jelölnek területet, mivel még nem volt ivartalanítva. Lehet hogy ivartalanítás hiánya miatt műveli ezt pár napja, vagy tényleg az alom nem tetszik neki? Amúgy szobacica és eddig nem pisilt mellé.

2013. aug. 8. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem vizelettel jelölnek területet akkor mivel?

az ivartalanítás pedig épp azért kell h ne jelöljön (bár ő még kicsi).

Ha azóta van h szilikonos az alom, válts vissza a régire, hisz elég egyértelmű jeleit mutatja h nem jött be neki.

2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden állat vizelettel jelöl. A macska meg pláne. Sőt, olyan büdös, hogy hiába a Domestos, még a falfestés után is érezni. A kutyák elbújhatnak mögöttük simán.


Egyébként szerintem az alom miatt csinálja. Nekem lány cicám van, mindig egy fajta almot kap 3 éve, most egy pár hete viszont nem volt olyan sehol, ezért másfajtát vettem neki. Másnap egy szilárd ajándék várt a fürdőszobaszőnyegen. Kimostam alaposan a szőnyeget, utána másnap ismét... Pedig nem gagyi almot vettem neki, csak nem a megszokottat... Aztán visszatértünk a régire, és nem is kaptam több meglepetést. Nálatok is ez lehet a gond.

Egyébként az ivartalanítás is nagyon fontos, ha lesz rá pénzed/időd élj vele, a te és a macskád érdekében is.

2013. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alom a hibás.Cseréld le a régire. :)

Egyébként az enyém is ilyen kis kényes az almot illetően. ^^

(Csak az enyém lány cica :) )

2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az lesz, köszi mindenki.

Annyira örültem, hogy ez a macskusz egyből alomra ment, aztán most meg sumákol. Drágább alom, jobb alom...ugyan már..:)

2013. aug. 8. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a cicáknak megadod a választási lehetőséget, nem a szilikonost fogja választani.

Szeretik a földszagú dolgokat.

Egyébként, ha egy cica elkezd nem szobatiszta lenni, és ha egészséges, akkor érdemes az után nyomozni, mi változott meg az életében.

Egy alomcsere nagyon nyomós ok tud lenni.

2013. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!