Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom rászoktatni a...

Hogy tudom rászoktatni a kiscicámat hogy csak és kizárólag az almot használja?

Figyelt kérdés
Van amikor a macsek a mosogatógép vagy a kandalló mögé végzi a dolgát, vagy akár más eldugott helyekre. És elég kellemetlen megtalálni a helyet és kitakarítani. Mit tehetnék?
2009. okt. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakd bele az alomba és a praclijával kapargass picit benne. Utána egy darabig figyelni kell és ha látod elbújni, vagy kaparni, vagy nyafog akkor rakd bele az alomba. Nekem volt olyan cica aki elsőre megértette, volt amelyiknek pár nap kellett.
2009. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja. Sokan csinálják, hogy a pisijébe nyomják szegény cica nóziját, de evvel semmi jót nem csinálnak, úgyhogy azt nem szabad. (olvastam valahol)
2009. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a két elsőlábát megfogni és párszor véghúzni benne. (eddig nekünk 8macskánál bevált;)
2009. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig oké de van még egy gond. Az almot van amikor használja és van amikor nem. Elég eldugott helyen van az alom ahhoz hogy ne kelljen még jobban elbújnia, szóval nem tudom miért nem használja csakis az almot...
2009. okt. 26. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem mostad fel eléggé, a helyeket ahóvá üríteni szokott. ha meglátsz vhol egy adag cuccot, akkor kétszer is mossad fel domesztosszal, és akkor tutira nem lesz ott a kaki szaga, és akkor lehet, hogy nem fog többet oda szarni.
2009. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és az alom tiszta legyen, ha nem tiszta inkább a virágföldet használja! :S
2009. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi figyelni fogok a tisztaságra :)
2009. okt. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!