Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tanithatom meg a...

Hogyan tanithatom meg a cicámnak, hogy necsak elkapja de vissza is hozza a dolgokat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Cseréld ki a cicát kutyára
2013. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:((((
2013. aug. 8. 15:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy allergiás vagyok a kutyaszőrre. És eléggé félek a cicaszőrtől is ugyhogy Szfinx cicám van. Tudom ,hogy nekik is vannak pici szőrszálaik de akkor is egészségesebbek számomra.
2013. aug. 8. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a szőrre vagy allergiás, hanem a nyálára, ami mosdáskor a szőrére kerül.

És nem hiszem, hogy meg lehet ilyenre tanítani, de apróbb dolgokra igen. Sok sikert.:)

2013. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jutalomfalattal siman.

Nalam a "hozd" parancsra odahozza amit eppen a szajaba tart.

Altalaban. Kiveve, amikor nem akarja. :)

2013. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt találták, hogy a macskabőr fehérjéi egy közös bakteriális méreganyag jelenlétében speciális folyamatot indítanak el az emberi szervezetben. Ez a folyamat széleskörű immunreakciót vált ki az allergiában szenvedőknél, mely többek közt köhögést, tüsszögést, nehéz légzést, orrfolyást okoz.


A betegek a macska nyálában, vizeletében és bőrének elhalt hámsejtjeiben található fehérjékre allergiásak. A tünetek pár perc alatt, de órák elteltével is jelentkezhetnek. Egyes allergiás asztmában szenvedők állapota jelentősen súlyosbodik a macskával való találkozás után.

2013. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány macska hajlamos rá, néhány nem.

De ha megvan a hajlam, akkor jutalomfalattal alakítható.


Láttam én már olyan macskát, aki vezényszóra feküdt, kapart, jött-ment. De ez az 1000-ből egy és amúgy is bolond macskás néni volt a gazdája.

2013. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!