Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyük macskabiztossá...

Hogyan tegyük macskabiztossá a karácsonyfát?

Figyelt kérdés
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez úgy oldható meg talán,ha a karácsonyfa törzsét több ponton valamihez odakötözzük.Nálunk például a kilincshez van odakötözve .Persze nem a bejáratihoz.De a lényeg az hogy valami stabil tárgyhoz kötözzük oda.
2006. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Valamihez mindenképpen hozzá kell kötözni!!!!!! Ez a legfontosabb!!!!! :)
2007. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kikötözés jó ötlet, de nem elég! A legjobb, ha gyökeres a fa, és jó nehéz edényben van, de ez még csak a fát védi meg. A díszeket viszont én úgy szoktam megerősíteni, hogy ha dróton van akkor többször körbetekerem az ágon, ha fonalon, akkor meg duplán ráhurkolom. És egyébként folyamatosan tiltom a macskáknak a fát.
2007. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk - még mikor én voltam gyerek - mindig plafonig érő fa volt, és a nappaliban a plafonban volt rendszeresítve egy kis kampó erre a célra, és ahhoz volt a fa hozzákötve. Így esélye sem volt eldőlni :)
2008. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
97%

Szia!

Gyakorlatilag lehetetlen :-))))))

Én még nem láttam olyan fát,ami macskabiztos :-))

Tudod,az csillog,villog STB.

A legnagyobb kihívás egy macskának.

Szóval ha karácsonyfát akarsz,az kb.minden évben egy új szett díszt jelent :-))

Sok sikert!!! :-))))

2008. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!