Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 3 kiscicam, meg egy nagy....

Van 3 kiscicam, meg egy nagy. A kicsik telivannak bolhaval. Hogyan irthatom ki oket?

Figyelt kérdés
Mar probaltam vizben furdetni,bolha porozni,d semmi nem segit. Nyakorvet nem lehet meg ra rakni. De az egesz udvar telivan a bolhakkal,az udvart mar vetiolos vizzel permeteztuk,d semmi. De a bolhak mar rank masznak es igy behordjuk a hazba is. Kerem segitsen valaki!
2013. aug. 10. 17:33
 1/4 anonim válasza:
Az én kiscicám is bolhás volt. Szerencsére a bolhák nem költöztek be a házba. Én elvittem az állatorvoshoz, aki egy spay-el lekezelte a cicát, teljesen kihaltak a bolhák. Azt mondta az állatorvos hogy ezt a spray-t már 2 hetes kortól lehet alkalmazni. Frontline-t használt, azt hiszem.:) Inkább vidd el az orvoshoz. A piciknél veszélyes lehet az otthoni bolhairtás. (Egyszer megfialt egy ismerősünk kutyája. Tenyésztő és tudja mit kell használni, lefürdette a kicsiket. Ám nem volt tökéletes a fürdetés és egy pár kicsi belepusztult..) Nem ijesztgetni akarlak, hiszen apukámnak 5 kutyája van, lekezelte volna a cicát is, de ő nem bízta a véletlenre, inkább elküldött vele az állatorvoshoz!
2013. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neostomosan ampullát vegyél. Egy ampullát 1 liter vízzel kell összekeverni, abban fürdesd meg őket. Egy ampulla 500Ft elvileg. Ha veszek még egyet, akkor azt is keverd össze vízzel, és fürdetés utáni napon fújd be vele az összes macskát. Ezt megcsinálhatod még pár napon keresztül.
2013. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,de tegnap oda adtam a cicakat az uj gazdijuknak.ma meg lefujtam az egesz udvart vetiolal(etanol),hat remelem segit,mert mar idegesito h a labunkra ugraltak. szerintetek ez segit??
2013. aug. 11. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Passz, ezt soha nem próbáltam.
2013. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!